Diskuze

Body Jehnice

Datum: 26.11.2019 | Vložil: Mira Kresánek

Potom sa mali body počítať od posledného bežca na dlhej trati.Tak jak v Kyjove.Tam Jožka šohaj za 10 míesto získal 202 bodu.

Body z Jehnic

Datum: 23.11.2019 | Vložil: Rasťo

Rád bych viedel proč se mienilo bodováni z Jehnic ? Od léta 2010 teda 8 let se počítaly body všem beˇšcum.Tudiš juniorum i dorostencum.JSEM z toho znechucen!!!

Re: Body z Jehnic

Datum: 25.11.2019 | Vložil: Pavel Bíla

Na toto téma Jehnic, jsem odpovídal již před dvěma měsíci.

Dobrý deň, chcem sa spýtať Pavel Bíla ako budú tento rok bodované Jehnice v rámci MSBP. Podľa výsledkov z minulého roka boli na krátkej trati bodovaní aj muži, aj dorast aj juniori.

Již jsem to popisoval po Blažovicách, co bylo loni, to bylo. v rámci MSBP je 6,4 km pro ženy a Muže nad 70 (JUNDOR do bodováni nejde), 10,9 km je pro ostatní mužské kategorie
Důvod proč je to letos jinak? Protože jste (závodníci) loni nesouhlasili, aby v Jehnicích získalili body i závodníci JUNDORU.

Body MSBP

Datum: 16.11.2019 | Vložil: Margita Varmužová

Dobrý deň pán Bíla,
poprosila by som o kontrolu bodov v tabuľke "NAJ 22 závodov", mám zle napísané body (chýbajú body za Búre). Ďakujem. Margita
**********
opraveno
Pavel Bíla

Malacká desiatka

Datum: 27.10.2019 | Vložil: handl

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili Malackej desiatky a vytvorili v nádhernom prostredí nášho zámockého parku vynikajúcu atmosféru. Bolo vo všetkých kategóriách cez 400 štartujúcich a to nás potešilo. Aj počasie nám vyšlo a aj keď mal náš beh na Morave aj na Slovensku v tomto termíne silnú konkurenciu, sme radi, že veľa bežcov zamierilo k nám. Tento rok sme obnovili tím usporiadateľov a veríme, že naše preteky budú mať rok od roku vyššiu úroveň. Budeme radi, ak nám napíšete pripomienky, ak sa vám niečo na týchto pretekoch nepáčilo, alebo čo si myslíte, že by sa dalo vylepšíť.

Re: Malacká desiatka

Datum: 28.10.2019 | Vložil: edo baum

Bolo to super, výborná organizácia pekná účast a k tomu nádherné počasie, to všetko dohromady vytvorilo krásny sobotný deň.
Takže velká Vdaka!!!!!

Veľká cena mesta Holíč

Datum: 30.09.2019 | Vložil: Roučka

To čo delá p.Bíla je určite záslužná práca.Čo,ale povedať na hlášku p.Bilu:Dojdem na preteky(Roučka)a Pavel zahlásí,dnes bude mínus 40 a riaditelovi pretekov p.Švecovi som zvedaví ako to zvládnete s vyhlásením.Nič z tých jeho predpovedí sa nesplnilo.Časový rozpis dodržany a vyhlásenie výsledkov super.Na pretekoch boli dve nepríjemnosti.A.Matejov neprišiel v čas na prezentáciu a organizátori povolili samostatný štart( proti pravidlom).Po protestoch rodičov bol výsledok anulovaný.Pri prezentácii dospelých boli rozhodcom dorastenci a juniori postavrení do 1 radu, čo malo vpliiv pri štartu dospelých.Čo na to p.Bíla?Na záver,že 27.ročník Veľkej ceny mesta Holíč mal veľký ohlas u divákov a myslím aj u pretekárov.Nebol vidieť žiadný podstatný problém a tak chcem poďakovať všetkým,ktorí sa podielali na organizovaniu 27.ročnku Veľkej ceny mesta Holíč.

Re: Veľká cena mesta Holíč

Datum: 30.09.2019 | Vložil: Pavel Bíla

Panebože proč????? Asi rozhodčí bkhod byly na jiném závodě než pan Roučka!!!
K úctě k vašemu stáří se nebudu s vámi pouštět do nějakých dalších přestřelek, to mám s vámi probrané před 11 lety, kdy jste vystoupil s Holíčem z naší soutěže, aby jste nyní .....
Já odpovím řediteli závodu v Holíči Romanovi Švecovi, protože vy jste mi týden před závodem oznámil, že jste jenom tajomník a žádné změny robiť nebudete (jsou na to svědci).
Vážený pane řediteli, mrzí mně, že i když jsme se spolu po závodě shodli na tom, že je potřeba udělat změnu časového programu podle Záhoráckého dětského běžeckého poháru (vzor je v pravidlech tohoto poháru) a sejdeme se spolu na vyřešení problémů. Asi tlaky na to, aby vše bylo také, že se vlastně nic nestalo a jenom Bíla to viděl špatně. Pan Roučka má pravdu v tom, že nakonec se dokázali rozhodčí vypořádat i s tak špatným časákem a všechno se stihlo do startu hlavního závodu. Ale za jakou cenu ???? Rozhodčí museli běhat k prezentaci se startovní a výsledkovou listinou, urychlovat starty kategorií (proto ten závodník nestihl start) aby se tam vešly všechny kategorie tzn. i ty další dvě připsané ráno před závodem. Pominu fakt, díky tomu, že si rodiče stáhli časák z internetu (ten špatný) a rozhodčím pak nadávali, že nestartují podle časáku co mají v ruce.
A víte proč se dětské závody stihly do startu hl.závodu. Ne proto, že to pořadatelé nějak zařídili. Udělali to všechno rozhodčí, ti se tam honili.
Romane, těch mínus čtyřicet jsem nepochopil, to nějaký výplod .... Nevím čo p. Bíla má společné u startu, jak se staví závodníci, zato vím, že pan Bíla je zásadně proti společnému startu JUNDORU a hlavního závodu v Holíči. Romane, já věřím i tomu, že se to lidem líbilo, mně také, až na ty dětské závody v takovém časovém zmatku. A že nebyl kromě tohoto problému další problém, je jenom dobře. Ale nedělejte, že si nestalo. Na tom rautu vás u vínečka zaručeně jenom chválili, já jsem však řídící soutěže a za ty roky u vesla nemám zapotřebí si s někým pochlebovat.
Pokud však Romane sdílíš stejný názor jako p.Roučka, tak asi bude chyba ve mně.
PS: tímto jsem já kapitolu Holíča osobně uzavřel.

Re: Veľká cena mesta Holíč

Datum: 02.10.2019 | Vložil: ☀️ v duši

Ano, pohled funkcionáře, který se stará o zákulisí a hlášení těm, od kterých dostává peníze a plácání po zádech a praktika, který má zájem o pohodlí závodníků z jiné stránky...mj. to, že byl schválen start a po závodě bylo napsáno DQ, je nehoráznost ze strany organizátorů !!!

Upresnenie

Datum: 30.09.2019 | Vložil: Vojtech Planka

Zdravím vás priatelia.
V propozíciách na stránke BKHOD je uvedená dĺžka trate v Bukovanoch 10/5 km, v brožúrke k MSBP 2019 je uvedená dĺžka trate 7,5/5 km. Budem rád, ak mi niekto kompetentný upresní, aká dlhá trať ma čaká. To len tak, aby som vedel, či sa mám tešiť na ten záverečný stupák k mlynu :-)).
Ďakujem
Vojto.

Re: Upresnenie

Datum: 30.09.2019 | Vložil: Vojto

Opravujem 10/6

Re: Re: Upresnenie

Datum: 30.09.2019 | Vložil: Pavel Bíla

Ahoj Vojto, vždy vám říkám, že tištěná termínovka rok dopředu nemusí v den závodu sedět. Když se tiskla, tak nám bylo oznámeno, že se již nahoře u mlýna nebude běhat. Teď je vše jinak a bude vše postaru, tzn. start a cíl nahoře u mlýna. Co se týká délky, takové jsou propozice závodu a pokud je pořadatel změní třeba i v den závodu (může se třeba opravovat silnice), tak se běží jak určí pořadatel.

Re: Re: Re: Upresnenie

Datum: 30.09.2019 | Vložil: Vojto Planka

Ďakujem Pavle, tak to si zasa niečo vychutnám :-)).
P.S. S tou termínovkou a upresnením tesne pred pretekmi je mi to jasné. Len som chcel vedieť, na čo sa mám tešiť.
Ešte raz díky.
Ahoj

Diskuze

Datum: 11.09.2019 | Vložil: Josef Korvas

Přátelé, myslím, že by tady této diskuzi prospělo, kdyby se každý pod svůj příspěvek podepsal, nejlépe celým jménem.

Re: Diskuze

Datum: 14.09.2019 | Vložil: ☀️ v duši

Ano, slyšel jsem to od rodičů, že byli doby kdy se někteří zajímali o to, kdo co řekl, kdo to je, jakou váhu mají jeho slova a potom se s nim patřičně naložilo, nechte svobodu projevu plynout a pokud Ti, vám vadi můj příspěvek ať ho správce smaže, apropo Pedro, je vidět, že jsou peníze pro Tebe vším a vše se s nimi v MSBP vyřeší. Pavel a jeho parta to dělá z lásky ke sportu a nám všem, protože za peníze se tak velká akce nedá dělat cca 25 resp 30 let!!!

Re: Re: Diskuze

Datum: 14.09.2019 | Vložil: ☀️ v duši

...za Ty peníze, které má Pavel a jeho parta od sponzorů...ten jeho čas strávený v rámci a pro MSBP

Nesprávny rok narodenia

Datum: 07.09.2019 | Vložil: Jana Kubíčková ZFT

Dobrý večer pane Bíla, nová členka nášho týmu Katarína Cvečková má vo výsledkoch z Gbelov uvedený nesprávny rok narodenia -1977 -a je zaradená do zlej kategórie. Správny ročník narodenia je 1987. Ďakujeme za opravu. Jana
*******************
Opraveno
Pavel Bíla

15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 03.09.2019 | Vložil: ☀️ v duši

Každý otec si chce nastavit mantinely výchovy svého dítěte, každý otec je hrdý (i když to někdy není vidět) svůj plod lásky.
To, že se syn po čase občas mantinelům vyhne bych bral jako vhodné, pokud to prospěje. Jako nevhodné a nerespekt je, když se v rodině nekomunikuje. Pokud je syn dospělý měl by se postavit na nohy a nevysavat otce z jeho energie. Pokud chce syn participovat na projektu měl by přinést í invenci a rozhodně nejít proti myšlence projektu.
Zkrátím to... uvědomte si, že projekt MSBP je něco, co tady už nikdy nevznikne a je možné, že pokud to Pavla přestane bavit, skončí vaše pravidelné víkendové přeshraniční setkávání se.
I projekt Runczech doznal v posledních dvou letech výrazných změn a přiznám se, že mám pocit, že začne odumírat a rozpadne se na dílčí top závody. Víte proč? Stojí to neskutečně enormní úsilí vedení...a Pavel to táhne s pár borcema sám cca xxl let !!!
Tož táhněte za jeden provaz bo vám zmizímb z vašich srdcí... vaše ☀️

Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 03.09.2019 | Vložil: Milan Jablonický

So záujmom som si prečítal stanovisko Pavla Bílu k MSBP po sobotňajších pretekoch v Lipove. Nie sme do BSBP zaradení a možno si poviete, že nemám čo do toho "mudrovať".Vzhľadom k tomu, že som stále riaditeľom Behu vďaky t.j. už od r. 1984 i keď teraz p značnej pauze, niekoľko viet si dovolím pripojiť.
Len pre vašu informáciu, Grand prix Záhoria som zakladal v roku 1987 spolu s redakciou Záhorák, do ktorej bolo zapojených 5 pretekov. Potom jej riadenie prevzala Komisia kondičného a rekreačného behu na čele s Jozefom Harajom. Nastali nové časy a komisia postupne zanikla a teda aj GPZ. Všetka česť súčasným funkcionárom, ktorí sa zaslúžili o jej znovuzrodenie a tiež našim priateľom na Morave a teda i Pavlovi Bílovi.
Pavel Bíla sa na Behu vďaky zúčastnil štyri krát a z toho dva krát vystúpil na stupeň víťazov. Domnieval som sa, že i táto skutočnosť u neho vyformovala pozitívny vzťah k nášmu podujatiu Priznám sa, že som bol trošku sklamaný, keď som ho oslovil počas Záhoráckeho maratónu v Senici a požiadal o zaradenie Behu vďaky do MSBP. V priebehu prezentácie mi vymenoval nekoľko dôvodov prečo to nejde a bodka. Snažil som sa hľadať kompromis. Navštívil som starostu obce Lipov. Nejde to. Hovoril som so starostkou Smrdák, Nejde to. Pavel Polesňák sa stotožnil s Bílom. Nejde to. Tak nám nezostalo nič ié len zorganizovať "lokálny" beh s tým, že deti môžu byť zaradené do GPZ.
Na záver chcem jasne deklarovať, že projekt MSBP sa mi páči a bola by veľká škoda ho rozbiť. Určite sa však neudrží dávaním "posledných varovaní", ani napínaním svalov. Trevba si sadnúť k stolu a vecne a bez emócií hľadať kompromis, ktorý bude vyhovovať všetkým stranám.

Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 04.09.2019 | Vložil: Jaro

Kdy se bude konat ona schůzka? Máte termín? Domluvili jste se s Pavlem? Jestli ne, tak to jsou zase kecy v kleci. Je třeba akce a Pavel proto udělal už dost.. takže zanechte dlouhých dialogů a napište kdy se má konat ona schůzka, z iniciativy slovenské strany... zajisté

Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: handl

Pá Jablonický sa len snažil vysvetliť, že beh Vďaky nie je súčasťou MSBP a napriek tomu sa snažil komunikovať s organizátormi MSBP tak, aby našiel čo najvhodnejší termín. a zjavne neuspel. Takže chyba asi nie je na jeho strane, ale skôr na druhej. A z jeho slov jasne vyplýva, že nie je oprávnený organizovať schôdzky toho druhu, ako spomínate. A pán Bíla sám píše, že je s organizátormi pretekov na slovenskej strane spokojný. Takže vlastne ani neviem, kde je problém. My v Malackách sme tiež mali Malackú desiatku v termíne koncom septembra, ale kolidovala s inými pretekmi MSBP / vpiatok holíč, v sobotu Malacky, v nedeľu Burčáková šestka/, tak sme desiatku presunuli na 26 októbra, aby sme neboli v termíne, kedy to logicky bežcom nevyhovuje. Týmto zároveň aj oznamujeme, že Malacká desiatka sa presúva na 26. októbra. Pánovi Bílovii sme to už oznámili, všetkých srdečne pozývame a budeme sa snažiť čo najskôr všade oznámiť zmenu termínu.

Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: Franta

A je to tu. Není důvod něco řešit, to jen Bíla něco kecá. Asi mu budu fandit, aby to ukončil. Vždyť vy melete takové blbosti. Jablonický píše, že Bíla i Polesňák mu řekli, že to nejde, že termíny v srpnu jsou obsazeny Lipovem a Smrdákama. To měl Bíla říct Lipovu a nebo Smrdákám, že teď došel Jablonický (20 roků o něm nikdo neslyšel) a bude místo vás v sobotu Beh vďaky a vy si vyberte termín někde v zimě. To snad nemyslíte vážně, že když pán Jablonický neuspěl, tak za to může Bíla. Již se nedivím, že mu ruply nervy .......

Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: PEPA

A proč se Beh vďaky nebežel ve čtvrtek, když to byl státní svátek na Slovensku ?????
To by se tady nic nemuselo řešit.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: handl

vy tu stále točíte okolo Behu vďaky, ktorý nie je súčasťou MSBP. Tak nech tam nie je, keď sa nevie dohodnúť s organizátormi. Ale kde je problém s behmi, ktoré sú súčasťou MSBP?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: Lenka Gejdošová

Pan Handl píše ohledně Malacké desítky, že je"v piatok holíč, v sobotu Malacky, v nedeľu Burčáková šestka". Ale to není pravda. Holíč je o týden před 14.9.2019. A Malacky a Bojanovice i dříve byly v jednom víkendu. Tak nevím, proč se termín posouvá, hodně lidí již má v tomto termínu zaplacené registrace na jiné závody.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: handl

Pardon, ospravedlňujem sa za ten Holíč. Dôvod presunutia našich pretekov je ten, že pán Bíla nám oznámil, že v tomto termíne nám nemôžu prísť ich rozhodcovia merať, tak sme hľadali taký termín, ktorý by im vyhovoval. A našli sme tento. S tým súhlasil aj pán Bíla. Pôvodne sme chceli zohnať iných rozhodcov, ale väčšina časomeračov mala už tento termín zajednaný a iní boli tak drahí, že sme si ich pri našom rozpočte nemohli dovoliť.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: Jablonický

Ešte pár poznámok prečo som reagoval na príspevok P.Bílu. Najskôr si jeho príspevok "preložme" do zrozumiteľnej reči. P.Bíla je totálne rozčúlený, že slovenskí partneri v MSBP nezariadili, aby počas pretekov v Liptove, neboli žiadne závody na Slovensku, ktoré by mohli Lipov ohroziť. Ak to do budúcna nezariadia tak sa MSBP rozpadne. A k tomu im dáva poslednú výstrahu. Chápem to správne? Pokiaľ áno, nezdá sa mi to veľmi férové voči slovenským funkcionárom MSBP, resp. Grand prix Záhoria. Prečo? Beh vďaky nie je súčasťou MSBP, aký majú teda títo funkcionári vplyv na jeho konanie? V súčasnej situácii žiadny, ale ako som už písal nebránime sa zaradiť do zostavy a podriadiť sa, ale za určitých podmienok. Dátum výročia SNP už zrejme nezmeníme, skôr sa dajú dátumovo zmeniť sviatky vína a pod., nehovoriac o tom, že oslavy zvačša majú oblastný charakter a hlavnými organizátormi nie sme my, my len prispievame svojou športovou časťou. Som si vedomí, že podobných argumentov sa nájde aj na druhej strane, preto voláme po rozumnom dialógu namiesto ultimátov.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: PEPA

A proč se tedy neběželo ve čtvrtek, když to bylo datum SNP. Určitě by přijeli i běžci z Moravy. Tak toho bylo málo jak v Lipově, tak na Behu vďaky. vypadá to, že vám stačí udělat čárku za organizaci a ostatní je vám ukradené.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: Jablonický

Vo štvrtok sa nebežalo z toho dôvodu, že hlavným organizátorom osláv bol oblastný výbor SZPB a tí boli všetci na oslavách v BB.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 07.09.2019 | Vložil: slunce v duši

Aha, takže jsem to pochopil, oblastní výbor si vyjel na oslavy, nasadil kravaty a šel se fotit, aby dostal na další rok příspěvky od města, kraje na závody?
Brrrr...jak malé, nízké...vlastně ne, taky se tomu dá říkat hrdost a respekt k historickým pramenům, že?
A co takhle respekt a hrdost, že jste dali tisícům běžcům a stovkám rodin možnost závodit v rámci MBSP (i to je historický odkaz)?
Pavle, vykašli se na to a ukonči spolupráci, udělej MBP, měj cca 16 závodů na rok, budeš mít dovolenou a budeš se nám více usmívat když Tě uvidíme na závodech :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 07.09.2019 | Vložil: Rosťa

Naprostý souhlas se SLUNCEM V DUSI.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 07.09.2019 | Vložil: pedro

ty asi nemáš představu co stojí jeden běžeký závod,i pochlebovat se musí vrchnosti aby jste se mohli někde běžet, zkus to na svoje triko udělat běžecký podnik, slunce v kalhotách

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 08.09.2019 | Vložil: slunce v duši

Mýlíš se, ale je vidět, že hřbet kloníš před vrchností rád, existují závody, které se pořádají bez dotací vrchnosti, ale o tom ty nemáš páru, protože je sehnat (bez vrchnosti) prostě neumíš, nebo na to nemáš.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 08.09.2019 | Vložil: pedro

o můj hřbet se nestarej ten je rovný,jen jsem chtěl říc že není žadná sranda sehnat prostředky.Zeptej se Pavla a bývalého hejtmana JK že bez dotací by ten projekt nerozjeli na takové špičkové úrovni jaký je.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 08.09.2019 | Vložil: ☀️ v duši

Ujíždiš z tématu stejně jako slovenská strana.
Primární je vůle a termín se scházet nad projektem více než 1 x ročně.
Jak jsem psal...rozdělení MSBP je prodloužení ředitelství Pavla...a...čím víc se Pedro budeš dívat do minulosti a finanční zdroje z kraje zahrň do mich i to jak vysavali jini organizátoři z peněz které měli být přiděleny jemu, co by organizátorovi.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 09.09.2019 | Vložil: pedro

tak sežeň balík peněz a dej to MSBP a nerobíjej co funguje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 14.09.2019 | Vložil: Joža

Ne, nepochopil. Ale vůbec, a domýšlíš si blbosti.

Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 13.08.2019 | Vložil: edo baum

Milí priatelia bežci, po roku znovu v Radošovciach vypukne bežecký ošial, takže dúfam že tam nebudete chýbať, pretože ste všedci srdečne pozvaný od organizátorov. Tešíme sa na skvelá zápolenie ktorím dúfam že obohatíte naše športové popoludnie. Máme pre vás prichystané občerstvenie - guláš, pivečko aj Radošovské vínečko, takže v sobotu všedci hurá do Radošovéc!!!!!!!

Re: Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 19.08.2019 | Vložil: edobaum

dakujeme všetkým ktorí prispeli k zdárnemu priebehu nášho behu, vám bežci za skvelé športové výkony adúfam že náš beh bude i nadalej vašou srdcovkou. Ak sa vám to páčilo dajte to dalej a ak ste boli s niečím nespokojný povedzte nám to skúsime to napraviť. Takže ešte raz velká vdaka

Re: Re: Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 19.08.2019 | Vložil: Vladimír Divácký

Za mě jen prosté - díky všem pořadatelům a když to půjde tak za rok zase v Radošovcích.

Vnorovská 10

Datum: 11.08.2019 | Vložil: Martin Žigo

Výsledková listina bola dnes aktualizovaná. Včerajšie výsledky boli chybné a posunuté - aj tie ktoré máte na úvodnej stránke. (zhruba 10-15 sekúnd)

Hlavne, že majú organizátori úžasnú meraciu technológiu, kde aby závodníci odovzdávali čipy pre istotu už 100m pred cieľom.

Nech si radšej spravia poriadok v meraní, namiesto obťažovania bežcov 2 sekundy po dobehu s ich super čipmi.

Viem, že s tým BK HOD nemá nič spoločné, ale možno si to niekto od kompetentných prečíta...

Re: Vnorovská 10

Datum: 11.08.2019 | Vložil: Josef Korvas

Kompetentní si přečetl.

Re: Re: Vnorovská 10

Datum: 12.08.2019 | Vložil: Martin Žigo

Úplne by stačilo keby sa čipy zbierali o niečo ďalej za cieľovou čiarou, nech sa dá spraviť aspoň pár krokov "doklus" po finiši a nie hneď zastať.

Poprípade jednorázové čipy nalepené na štartových číslach by tiež boli možnosť. Štartové čísla aj tak ostávajú pretekárom.

Re: Re: Re: Vnorovská 10

Datum: 12.08.2019 | Vložil: Josef Korvas

čím dříve se čipy závodníkům vezmou, tím je menší pravděpodobnost, že přes koberec znovu přejdou s čipem a ve výsledcích vzniknou zmatky

Re: Vnorovská 10

Datum: 12.08.2019 | Vložil: Portašik

na web-stranke vnorovskadesitka.cz su vysledky v poriadku, hlavne vo vysledkoch behu na 5km su tam velke rozdiely medzi vysledkami na bkhod a na stranke preteku vnorovskadesitka.cz

Re: Re: Vnorovská 10

Datum: 12.08.2019 | Vložil: Martin Žigo

Už je to v poriadku všade - teda 10km. V nedeľu ich zmenili, len na úvodnej stránke bkhod boli ešte staré, tak som to sem pre napísal.

5km neviem posúdiť, to musia tí čo to bežali. Ja som len jednoznačne videl, že čas ktorým som prebiehal cieľ bol iný ako vo výsledkoch, preto som sledoval či to neopravia.
A aj opravili, v nedeľu.

Výsledky Plavecký Mikuláš

Datum: 28.07.2019 | Vložil: Ján Bellay

Dobrý deň, pozeral som na výsledky a hlásim chybu. Kolesár Samuel so mnou nefinišoval, ten išiel 7 km. Ja som mal číslo 555, ak si dobre pamätám.
***************
Asi nešel ani 7 km, není v cílovém zápisu rozhodčích, asi si ho tam nějakou záhadou dal počítač pod stejným číslem a časem jako jsi měl ty, sám počítač.

Autobus - Nová Lhota

Datum: 07.07.2019 | Vložil: Jaro/ZFT

Pavle chválil ste vo svojom najnovšom príspevku organizátorov behu v Nové Lhotě. A dávame Vám z veľkej časti za pravdu. Ich úsilie ale zásadným spôsobom pokazil autobus s prívesom, ktorému organizátori dovolili, aby svojou bezohľadnou jazdou ohrozil bežcov. Nie je predsa možné, aby bol vpustený počas preteku autobus do cieľového priestoru, tam sa otáčal, cúval a blokoval trať. V jednom momente tam takmer zrazil malé dievča, ktoré zbieralo hubky. Z autobusu tam nikto nevystupoval, ani tam nenastupoval, tak asi nebolo nevyhnutné, aby ho tam organizátori pustili a dovolili mu tam robiť takéto nebezpečné manévre.

Re: Autobus - Nová Lhota

Datum: 09.07.2019 | Vložil: Pavel Bíla

Ahoj Jaro, i mistr tesař se někdy utne. Já na ten autobus nějak .... On tam jezdí takto při závodě každý rok, a vždy to řidič v pohodě zvládl. Tentokrát však jel nový řidič a bohužel to dopadlo, jak to dopadlo. Řešením asi bude pouze varianta posunutí startu na 18:30 hod., to již bude autobus odjetý. A ten autobus na tu konečnou zastávku musí, nikde jinde se tam s tím přívěsem neotočí.
Bohužel nás asi podobné situace budou čekat i v sobotu v Borském Svatém Juru, tam je taky hodně silný provoz.

Re: Re: Autobus - Nová Lhota

Datum: 14.08.2019 | Vložil: Josef Korvas

Ve Vnorovech to řešíme uzávěrkou tratě. Platí pro všechny a tedy i pro autobusy. Jednou se nachystají podklady a další rok se to jen opakuje. Měsíc před pošleme žádost, tři dny pře závodem dorazí povolení. Na SÚS si půjčíme potřebné značky. V nejkritičtějším místě (otočky dětí) stojí hasiči s autem tak, aby neprojelo auto.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek