Diskuze

straty a nálezy

Datum: 21.08.2018 | Vložil: edobaum

v pizzerii Gracia sa našli kraťasi maskáčovej farby a biele tričko s nápisom " Levis ".
a ešte sa tam našiel klúčik s visačkou s nápisom " Slovenská sporitelňa ".
Je to u mňa

Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 14.08.2018 | Vložil: edo baum

Milí športovci, priatelia a bežci, pozívame vás všetkých na 11.ročník nášho behu, prídte si zašportovat ale sa aj pobavit.Tešíme sa na velké ale aj malé športové výkony v soboru 18.8. všetci v Radošovciach !!!!!!!!!

Vydařená 30. ve Vnorovech!

Datum: 12.08.2018 | Vložil: ONěmec

Velké uznání směřuje pořadatelům jubilejního 30. ročníku Vnorovské 10. I "malý" závod se může stát velkým, když je zodpovědně, pečlivě připravený - a za pár kč (euro). A speciální poděkování pro malého "zarazičáka", který mě každé kolo vyhlížel s osvěžující houbičkou!!

propozície

Datum: 31.07.2018 | Vložil: edo baum

Pavle prosim ťa vymeň tie propozície za nové, ja som tam zabudol dat Nordic walking, dik

Re: propozície

Datum: 31.07.2018 | Vložil: Pavel Bíla

Edo, já jsem je ráno v 5:00 vyměnil ! Ona existuje ještě třetí verze ?

Re: propozície

Datum: 01.08.2018 | Vložil: edo baum

Pavle ty si to vymenil na lište, ešte to vymen na úvodní stránke, dik

anketa

Datum: 19.07.2018 | Vložil: Jakub Valachovič

Ako prvý som sa zapojil do novej ankety nnnnnnnnn :)

Re: anketa

Datum: 19.07.2018 | Vložil: Pavel Bíla

Čekal jsem, že jako hvězda dáš hlas hvězdičce

Re: Re: anketa

Datum: 24.07.2018 | Vložil: Jakub Valachovič

Prehrávame... :(

Zapomenutá bunda v Nové Lhotě

Datum: 09.07.2018 | Vložil: Věra Moravanská

Milí přátelé, někdo si zapomněl v Nové Lhotě černou bundu. Tonda Prčík se domnívá, že Pavol Polesňák. Martička Durnová ji má u sebe a přinese ji na další závody. Mějte se krásně a v sobotu na viděnou.
Věrka

Re: Zapomenutá bunda v Nové Lhotě

Datum: 09.07.2018 | Vložil: Pavel Bíla

To jsme řešili již v sobotu večer, je to Pala Polesňáka. Je vidět, že máte přehled, kdo se jak obléká !!

Vnorovská desítka

Datum: 02.07.2018 | Vložil: Korvas

Přátele, na našem webu jsme spustili registraci všech kategorií. Zvýhodněné startovné (200,- Kč) končí v neděli 5.8. Po tomto termínu už je možné se přihlásit jen na místě za cenu 250,- Kč/10 EURO. Běžci ze Slovenska, kteří budou přihlášeni do 5.8. zaplatí na místě 200,- Kč/8 EURO.

www.vnorovskadesitka.cz

výsledky 60

Datum: 02.07.2018 | Vložil: edo baumgartner

Pavle prosim urob opravu vo výsledkoch nad 60r., ten Majtáz Peter je nejaký nižší ročník - 68 alebo 78 neviem ale na bedni som bol JA !!!!
**********
Edo, já ti k té bedni gratuluji, ale můžeš mi říct, co tam mám napsat ! To si mám ten ročník vymyslet ? Kdo rozhodl, že je jiný ročník? Někdo mi musí dát přesnou informaci a já to opravím.Přesto díky za informaci o tom, že se tam měnilo pořadí v kateg. nad 60 let.

dakujem

Tomeček

Datum: 23.06.2018 | Vložil: Antonín

Zdravím. Záhorácký půlmaraton jsem neběžel, body mě nepatří. Děkuji za opravu.
*************
Opraveno

Díky a - není lepší podzimní termín?

Datum: 17.06.2018 | Vložil: Mirek Minařík

Děkuji za Vaši účast, jak psal Pavel - bylo to pohodové dopoledne/poledne v Kunovicích. Během dvou let už můj druhý závod a určitě se polepším (účastí i časy..). Fotogalerie je už naplněna. V případě zájmu ještě o fotky z fotokoutku - můžeme poslat.
A nakonec zvažujeme, zda nepřesunout závody v Kunovicích na podzim?
************
Můžete o tom hlasovat v anketě !!!!!

Oprava příjmení

Datum: 12.06.2018 | Vložil: Lenka Gejdošová

Dobrý den, chtěla bych poprosit o opravu příjmení ve výsledcích Záhoráckého půlmaratonu. Mám tam Gajdošová.
Děkuji.
Opravím to

Pavel Bíla

Fotky - Filipovske udolie 2018

Datum: 12.06.2018 | Vložil: Martin

Dobry den,
fotky z filipovskeho udolia 2018 sa nebudu davat na rajce? Senicky polmaraton tam uz je...Dakujem pekne za info. S pozdravom a prianim pekneho dann
Martin
*****************
Omlouvám se, nějak jsem teď mimo, měj jsem dojem, že jsem to tam již dal.

Pavel Bíla

Pán Bíla

Datum: 21.05.2018 | Vložil: edo baum

Ten posledný odsek toho pokecu s Pl.Štvrtka je je určite iba taký kec, to vôbec nemože byt pravda o nejakom konci že v najlepšom treba prestat. Stále ja čo zdokonalovat a vylepšovat!!
To si ani nevieme predstavit MSBP bezu Bílu a jeho perfektnom prihováraní a vedení celej sútaže, ved Bíla je určite neoddelitelnou súčastou celej súťaže Neviem si to ja ale asi drvivá večšina ktorí sa v tomto vlaku vezú inak predstaviť.
Čo vy na to bežci, fanúšci a vy všetci ostatný????????????????
Tomu neveríme!!!!!!!

Re: Pán Bíla

Datum: 21.05.2018 | Vložil: Vladimír Divácký

Je jasné, že řídící Bíla jednou skončí - tomu se zabránit nedá. Doufám však, že to "jednou" ještě nějaký čas počká :-)

Re: Pán Bíla

Datum: 22.05.2018 | Vložil: Věra Moravanská

Pane Bíla, my Vás máme všichni rádi a vůbec si nedovedeme představit, že by někdo jiný měl Vás nahradit, protože jste nenahraditelný. Váš moderátorský talent, všechny generace běžců Vás zbožňují, zakladatel úžasné soutěže, skvělý předseda. Vy jste dal laťku hooodně vysoko.

Beh okolo Skalických rybníkov

Datum: 17.05.2018 | Vložil: Peter Bellay

Ahojte kamaráti.

Túto nedeľu 20.5. 2018 robíme ve Skalici na rybníkoch taký rodinný beh (2,5km a 5km) už 3. ročník. Kto by chcel prísť vyťapkať po Plaveckom Štvrtku je vítaný. Vodičku a horalku dodáme. Štartovné je dobrovoľné. Štartujeme o 10:30 obe trasy. S pozdravom Bellayovci :)

Koridor

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Jirka Tomeček

Omlouvám se Pavlovi Bílovi a dalším rozhodčím, za neproběhnutí cílovým koridorem v 6tém kole závodu v Rohatci, příliš jsem se soustředil na výkon :-))) a děkuju za opravení výsledků. Příště si budu dávat pozor:)

Neodevzdané startovní číslo

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Věra Moravanská

Dobrý den, pane Bílo, převelice se omlouvám, ale zapomněla jsem odevzdat Jožkovo startovní číslo HBPM 231 v kategorii JUNDOR. Přivezu do Malé Vrbky. Snad nás sběratel čísel nezabije :-)

Rohatecká desítka

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Hynek Zdeněk

Dobrý den, mám takový dotaz. Dostal jsem se do situace, se kterou jsem nepočítal a nikdy se předtím do ní nedostal. Bohužel mne dnes v Rohatci chytla do zadní strany levého stehna křeč a dost to bolelo, nedokončil jsem tak běh na 10 km a po 5 kilometrech závod po proběhnutí cílem ukončil. Budu úplně diskvalifikovaný, nebo budu aspoň zařazen na konec startovního pole a dostanu tak aspoň pár bodíků za absolvování poloviční trati? Upozorňuji, že jsem se přihlásil normálně na 10 km a ne na 5 km, protože bych si nikdy záměrně nevybíral kratší trať než mám...

Malanská Trnka 2018

Datum: 06.05.2018 | Vložil: Franta Hruška

Zdravím všechny, co se chystají 12.5. na Malansků trnku. Dopravu do Malé Vrbky nám komplikuje oprava jediné příjezdové cesty (už bylo načase). Kdo pojede od Veselí, odbočí už před Hrubou Vrbkou doprava k čističce, kde vedla trať minulých ročníků. Od čističky pokračujte rovně po značené polní cestě až do Malé Vrbky. Kdo pojede ze Slovenska od Myjavy, ať pokračuje až do Velké nad Vel. a odtud do Hrubé Vrbky. Tam odbočí za kostelem doprava na Tasov (Veselí) a hned za Hrubou Vrbkou odbočí doleva k čističce. Vše je značeno oranžovými značkami s nápisem Malá Vrbka. Mapku s příjezdem a trať hlavního závodu posílám Pavlovi Bílovi. Další info na tel. 605 842 290 nebo hruska.f@seznam.cz.

Malanská trnka

Datum: 29.04.2018 | Vložil: Laďa

Dívám se na propozice Malanské trnky. Máte někdo nějaké podrobnosti k trati ? Jsou tam okruhy obcí, což je změna. Tak ať víme. díky.
**************
V Malé Vrbce budou letos změny. Bude se tam od příštího týdne dělat příjezdová silnice, takže se nedá běžet na původní trati, ale budou se běhat okruhy. Franta Hruška mi příští týden oznámí, jak se do Malé Vrbky dostaneme.

bodování

Datum: 29.04.2018 | Vložil: Jana Strážnická

Zdravím, jen pro zajímavost jak je to ze včerejším bodováním z Jablonice, 4 ženy jsme běželi 10km, já byla 2. ze 4, ale body mám započítané až jako poslední. Jde mi hlavně o správné připisování bodů všeobecně :-) Děkuji
****
to je tím, že počítač vás rozdělil nejprve na kategorie .
Já to opravím.

Výsledky dětí

Datum: 29.04.2018 | Vložil: Luďa Durďák

Ahoj, je to v podstatě jedno, ale koukal jsem na výsledky dětí v Jablonici a je fakt, že naše Mája sice byla poslední, ale ne 25 vteřin za nejbližší soupeřkou a Tom ve své kategorii určitě poslední nebyl, když pominu holčičku, která doběhla až za ním, porazil minimálně další dva soupeře. Chápu, že v Jablonici bylo dětí jako smetí a pochytat to není kolikrát v lidských silách, děti jsou šťastné za medaili, ale tož jen tak :)
***************
Luďo, to je jenom zapisovatelkou u počítače špatně přepsaný záznam rozhodčích. Ale na tomto tvém příspěvku teď zjišťuji, že budu muset přestat komentovat závody a věnovat se své práci v závodní kanceláři.Holky jsou mladé a teprve se to učí.

Funkční dámský nátělník v Šaštíně

Datum: 16.04.2018 | Vložil: Věra Moravanská

Milí přátelé, Martička Durnová v Šaštíně v dámské šatně našla nátělník z funkčního materiálu v růžové a šedé barvě. Vezme ho do Vacenovic.

Re: Funkční dámský nátělník v Šaštíně

Datum: 19.04.2018 | Vložil: Tomáš

Zdravíme všetkých bežcov a ľudí, ktorí majú radi šport a pozývame Vás 28. apríla 2018 do Jablonice na 7. ročník desať kilometrových cestných pretekov Jablonická desiatka – Memoriál Felixa Rímeša. Trať s miernym prevýšením povedie ako vždy 1,5 km cez obec a bude pokračovať po asfaltovej ceste cez lesy Malých Karpát, okolo vodnej nádrže a kameňolomu na obrátku. Muži bežia 10 km a ženy 4 km. Označený bude každý kilometer.

Na prvého muža a prvú ženu v absolútnom poradí bude udelená finančná odmena 100 eur, ďalší štyria 50, 40, 30, 20 eur a za nový traťový rekord 150 eur. V ostatných kategóriách sú pripravené hodnotné vecné ceny. V cieli čaká na bežcov originálna účastnícka medaila.

Pre deti a mládež je pripravených veľa kategórií, veľa cien, občerstvenie a tiež účastnícka medaila.

Pred pretekmi a po pretekoch si môžete dať zmerať tlak a masáž za symbolickú cenu od masérov zo SZŠ Skalica. Po pretekoch guláš z diviny alebo kapustnicu. Všetko ostatné je v propozíciách.

Upozornenie: Kvôli stavenisku blízko štartu sme museli pre tento rok zmeniť parkovanie. Hlavné parkovisko bude asi 250m od štartu na veľkej trávnatej ploche v strede obce. Tiež môžete parkovať v ulici pri základnej škole alebo pri kultúrnom dome.

Tešíme sa na stretnutie v Jablonici, tím ŠK Jablonica

paličkári

Datum: 14.04.2018 | Vložil: Jakub Valachovič

Chcem len poznamenať, že mám pocit, že sa okolo mojej osoby rozvírila nejaká fáma, že mi v Šaštíne prekážali nordic-walkeri. Pravda je taká, že mi prekážali asi podobne, ako mi vždy prekážajú akýkoľvek bežci, ktorých musím obiehať. Takže nič mimoriadne. Rozhodne to neboli paličkári, ktorí by boli zodpovední za to, že som nebežal v Šaštíne lepší čas. Ten som nebežal pre iné dôvody, walkeri sú v tom absolútne nevinne. Nechcem prúdiť polemiku, ale už som v súvislosti s mojou osobou počul dva razy, že mi vraj niekto prekážal a znehodnotil môj výkon. Táto informácia nevyšla odomňa, ale od niekoho úplne iného. Takto sa šíria fámy vo verejnom priestore a ja s tým nesúhlasím. Naopak, nordic-walkeri vždy férovo reagovali, keď som zavolal, z ktorej strany ich budem obiehať a púšťali ma. Nerád by som sa stal terčom ich nevraživosti, ak by náhodou k tomu malo dôjsť. Som úprimný človek, ak niečo spackám, napíšem o tom, ak mi niekto ublíži, napíšem o tom, ak spackajú niečo moji zverenci, napíšem o tom. Ale vymýšľať si na nikoho nič nebudem. Nikdy. Vďaka :)

voduuuu!

Datum: 07.04.2018 | Vložil: Maaca

Mikulčice letos super, až na to, že jsem se na obrátce těšil na občerstvovačku a ona nikde. V cíli taky nic, jen výborn koláček a k tomu horký a mega sladký čaj. Ani kapka obyčejné vody. Ještě, že na záchodě studená tekla ;)

Re: voduuuu!

Datum: 18.04.2018 | Vložil: karel

těch 10km zaběhneš za lízátko, nestěžuj si a víc trénuj

Běh olympijského dne ve Velkých Pavlovicích

Datum: 29.03.2018 | Vložil: Karolína Bártová

Milí běžci!
Pokud byste se náhodou mezi závody v Kunovicích a Moravským Pískem nudou kousali, můžete si dát společně s námi OLYMPIJSKÝ BĚH 2018 –Startujeme ve středu 20. června 2018 v 18:00 hod. na 75 místech po celé České republice.
V Jihomoravském kraji bude běh uspořádán mimo jiné i ve Velkých Bílovicích, kde je již nyní zaregistrováno několik běžců z Moravsko-slovenského běžeckého poháru. Tak třeba já

Body z Hodonína

Datum: 26.03.2018 | Vložil: Kaštan

Jen si chci ověřit... to bodování z Hodonínského krosu zůstane? Pokud ano, myslím si, že se příští rok do závodu žen přihlásí mnohem víc mužů, než letos. Např. borec na úrovni Tomáše Vintra, který doběhl ve 2. závodě 32. získal 632 bodů, pokud by startoval, jak někteří jiní už v 1. běhu, měl by 700 bodů. Tím samozřejmě nemyslím, že by právě on chtěl přejít do 1. běhu, chci jen upozornit na chybu v bodování...
******************
Díky za upozornění, Máš pravdu v tom, že je chyba v bodování. Dva běžci v 1.běhu tam neměli získat body(Gorbatěnko a Bušina)a měli dostat body za posledním v 2.běhu. Jinak má pravdu Joška Šohaj.
Co se týká bodování po třetím závodě, tak ho stahuji ze stránek.Body připisuje závodníkům program v počítači a teď jsem zjistil, že je tam nějaká porucha, protože někteří závodníci neměli zapsané žádné body. Takže přes Velikonoce to musím dát nějak do pořádku a prosím o trpělivost.
Jinak se Kaštane můžeš klidně podepsat svým jménem, já se tady taky podepisuji svým jménem !!!! Na protesty máte právo, to není nic, co by mě mělo nějak vadit!!!

Re: Body z Hodonína

Datum: 27.03.2018 | Vložil: Joško Šohaj

Kaštane zřejmě nepostřehls, že 1. i 2. rozběh byl vypsaný pro různé věkové kategorie. Tomáš Vintr se zatím nemůže přihlásit do 1. běhu protože ještě nemá 60 let.

dotaz

Datum: 26.03.2018 | Vložil: Jara

Prubezne bodove hodnoceni bude zverejneno kdy?

Re: dotaz

Datum: 27.03.2018 | Vložil: Petr Halas

Jirka Brožík je v bodování 2x

BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU, už v sobotu!

Datum: 22.03.2018 | Vložil: Karolína Bártová

Milí běžci!

Už tuto sobotu (24. března 2018) bude odstartován III. ročník BĚHU O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU! Neváhejte a zúčastněte se! Prémie je více než lákavá - lahodná velkopavlovická meruňka v té nejlepší podobě, jak jinak než tekutá! Kdo by odolal ;-)?

Hlavní závod je v plánu na 12:30 hodin - náměstí před velkopavlovickou radnicí. Muži 8 km, ženy a muži nad 70 let 5 km.

Vše je již připraveno - skvěle označená trať, spousta pěkných věcných cen (víno, meruňkovice, dobrůtky...), poháry, medaile, diplomy, pro všechny dětské běžce oplatek a pitíčko, pro oceněné dětičky krom medaile a diplomu také malé překvapení v taštičce. Dobrá nálada a skvělá organizace samozřejmostí! A jaké bude pro platící běžce občerstvení? Jako vždy obzvláště vysmažený řízeček s chlebem! Mňam!

Dobrá zpráva na závěr - objednali jsme o level lepší počasí než bylo minulý týden v Hodoníně a vypadá to, že nám to klapne. Dle přepovědi má být jasno, tedy slunce nad hlavou, 7 st. C, vítr 2 m/s. Ideální pro krásný jarní kros mezi velkopavlovickými vinohrady.

Moc se na vás těšíme!

Za celý organizační tým Karolína Bártová

Re: BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU, už v sobotu!

Datum: 23.03.2018 | Vložil: Věrka

Už se mooooc těšíme.

mate stejný pocit ?

Datum: 28.01.2018 | Vložil: Karel

Jako každý rok,tak i letos proběhlo slavnostní vyhlášení MSBP za rok 2017 za velké účasti běžců i příchozích v příjemné atmosféře kulturního domu ve Gbelích , pod obětavou organizací Gbelskích strýců. Za rok 2017 v roce 2018 , v roce 100. výročí vzniku Československa , které vydrželo na ideích 1.republiky do roku 1993. Co politici v ten rok (1993) rozdělili (Československo) , to , alespoň jak to vnímám já, to MSBP na uzemí slovácka a sl. zahoria spojuje . Za to patří dík nás běžců organizátorům MSBP ,
taky všem organiizátorům jednotlivých soutěžních běhů a
Gbelskim strýcům.
Dík Karel

Poukaz

Datum: 22.01.2018 | Vložil: Tománek Jiří

Dobrý den,v sobotu jsem vyhrál dárkový poukaz na 4 ks pneumatik já je nepotřebuji tak je první nabízím Vám závodníkům .Poukaz je v hodnotě 200 eur nabízím poukaz za 4000,-kč nebo 160 eur ma-li někdo zájem ozvěte se na tel.č. 777 616 655
Tománek Jiří -- Rozhodčí

Vyhlášení Gbela

Datum: 21.01.2018 | Vložil: Josef Korvas

Vyhlášení ve Gbelech bylo tak jak vždy na vysoké úrovni. Poděkování všem, kteří se na tomto slavnostním vyhlášení podíleli. Bylo příjemné potkat běžce v gala, které většinou potkáváme na závodech ve sportovním. Výprava ze Vnorov si to hezky užila. Ještě jednou díky.

Re: Vyhlášení Gbela

Datum: 22.01.2018 | Vložil: edo baum

nielen vy ale aj početná výprava z Radošoviec sa fantasticky bavila až do sameho konca, ved sme mali aj dôvod a k tomu s Výbornou Radošovskou kapelou sm e sa cítili ako doma, takže velikanske Ď A K U J E M E !!!! všetkým ktorí sa o to pričinili

Re: Vyhlásenie GBELY

Datum: 22.01.2018 | Vložil: Ferdinand Kocák

Teší nás, že sa vyhlásenie v Gbeloch páčilo. Ďakujeme za milé a úprimné slová, ktoré nás veľmi povzbudili k organizovaniu ďalšieho vyhodnotenia bežeckého roka.
Zároveň chcem vyjadriť poďakovanie všetkým, ktorí prispeli svojimi cenami do tomboly a tým podporili skvalitnenie organizácie tohto pekného podujatia.
Gbelskí strýci

starší

Datum: 07.01.2018 | Vložil: Jakub Valachovič

Nerád otravujem, ale vo výsledkoch zo Senice 2017 chýba kategória staršieho žiactva... Ak by ste ju doplnili, budem vďačný :) Vďaka
************
Máš to opravené
Pavel Bíla

senica 2016

Datum: 31.12.2017 | Vložil: Jakub Valachovič

Pán Bíla nemáte k dispozícii výsledky zo Senice 2016? Vo výsledkových listinách chýbajú. Chcel som porovnávať časy :)
*****************
Díky za upozorňění, již jsem tam ty výsledky dal.

Pavel Bíla

Kyjov

Datum: 28.12.2017 | Vložil: Strážnický Jan

Stala se chybička v bodování. Mě jsou připsány body syna A syn zase žádné body nemá.
Asi se začnu hlásit jako Jenda ať to nedělá neplechu :-D
***************************
Ahoj Jendo,
mám dojem, že jsem Vám to určitě říkal, že se mladý má přihlašovat pod ,,Strážnický Jan ml ,, a problém by byl vyřešen. Body Vám přidává sám počítač z výsledkové listiny a pokud je tam dvakrát stejné jméno, tak jsou problémy. Musíte si to hlídat, protože holky u prezentace v tom fofru, jaký byl v Kyjově napíšou cokoliv. Stačí, aby tam ve jménu místo čárky byla tečka a je to jiný závodník. Pokud se to stane, tak napište a já to opravím.
Pavel Bíla

Termínová listina 2018

Datum: 28.12.2017 | Vložil: Zolty73

Chci se jen zeptat na termínovou listinu 2018. Není v ní zařazen běh Hodonín - Holíč - Skalica. Už se nepoběží, je vyřazen ze seriálu, nebo se jedná jen o chybu?
************
Závod nebyl z organizačních důvodů zařazen do MSBP 2018. Předpokládám, že se asi bude pořádat. Nejsem pořadatelem tohoto běhu.
Pavel Bíla

zmena klubu

Datum: 23.12.2017 | Vložil: Peter Bellay

Chcel by som poprosiť o dlhodobú zmenu v kolónke "klub" na Krajinár.sk v priebežnom bodovaní aj pri jednotlivých pretekoch. Ľudia sa ma na to pýtajú prečo mám uvedené všade inak. Do roku 2010 som mal ako klub uvedenú Skalicu, v roku 2010 som sa stal súčasťou zoskupenia super svojských ľudí, tak som ako klub uvádzal TriVelo Rohatec, kde mi bkhod priradilo /Skalica aby bolo, jasné že som rezident SR a patrím do GP Záhoria (V tom je stále bordel kto kam patrí). V roku 2016 som si nechal napísať klub FK Hodonín len na Hodonínskom krose - reku som tam tréner tak nech "doma" neprezentujem - už sa toho v bodovaní nemôžem zbaviť 2. rok. Keďže v TriVele už aktívne súťažím len ja, tak to si nechám ako "sviatočnú značku" a budem dobiť radšej reklamu sebe ako kŕmiť vedenie FK Hodonín - s ktorým nechcem byť naďalej spájaný (hlavný odkaz) . Všetkým pekné sviatky.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek