Diskuze

Koridor

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Jirka Tomeček

Omlouvám se Pavlovi Bílovi a dalším rozhodčím, za neproběhnutí cílovým koridorem v 6tém kole závodu v Rohatci, příliš jsem se soustředil na výkon :-))) a děkuju za opravení výsledků. Příště si budu dávat pozor:)

Neodevzdané startovní číslo

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Věra Moravanská

Dobrý den, pane Bílo, převelice se omlouvám, ale zapomněla jsem odevzdat Jožkovo startovní číslo HBPM 231 v kategorii JUNDOR. Přivezu do Malé Vrbky. Snad nás sběratel čísel nezabije :-)

Rohatecká desítka

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Hynek Zdeněk

Dobrý den, mám takový dotaz. Dostal jsem se do situace, se kterou jsem nepočítal a nikdy se předtím do ní nedostal. Bohužel mne dnes v Rohatci chytla do zadní strany levého stehna křeč a dost to bolelo, nedokončil jsem tak běh na 10 km a po 5 kilometrech závod po proběhnutí cílem ukončil. Budu úplně diskvalifikovaný, nebo budu aspoň zařazen na konec startovního pole a dostanu tak aspoň pár bodíků za absolvování poloviční trati? Upozorňuji, že jsem se přihlásil normálně na 10 km a ne na 5 km, protože bych si nikdy záměrně nevybíral kratší trať než mám...

Malanská Trnka 2018

Datum: 06.05.2018 | Vložil: Franta Hruška

Zdravím všechny, co se chystají 12.5. na Malansků trnku. Dopravu do Malé Vrbky nám komplikuje oprava jediné příjezdové cesty (už bylo načase). Kdo pojede od Veselí, odbočí už před Hrubou Vrbkou doprava k čističce, kde vedla trať minulých ročníků. Od čističky pokračujte rovně po značené polní cestě až do Malé Vrbky. Kdo pojede ze Slovenska od Myjavy, ať pokračuje až do Velké nad Vel. a odtud do Hrubé Vrbky. Tam odbočí za kostelem doprava na Tasov (Veselí) a hned za Hrubou Vrbkou odbočí doleva k čističce. Vše je značeno oranžovými značkami s nápisem Malá Vrbka. Mapku s příjezdem a trať hlavního závodu posílám Pavlovi Bílovi. Další info na tel. 605 842 290 nebo hruska.f@seznam.cz.

Malanská trnka

Datum: 29.04.2018 | Vložil: Laďa

Dívám se na propozice Malanské trnky. Máte někdo nějaké podrobnosti k trati ? Jsou tam okruhy obcí, což je změna. Tak ať víme. díky.
**************
V Malé Vrbce budou letos změny. Bude se tam od příštího týdne dělat příjezdová silnice, takže se nedá běžet na původní trati, ale budou se běhat okruhy. Franta Hruška mi příští týden oznámí, jak se do Malé Vrbky dostaneme.

bodování

Datum: 29.04.2018 | Vložil: Jana Strážnická

Zdravím, jen pro zajímavost jak je to ze včerejším bodováním z Jablonice, 4 ženy jsme běželi 10km, já byla 2. ze 4, ale body mám započítané až jako poslední. Jde mi hlavně o správné připisování bodů všeobecně :-) Děkuji
****
to je tím, že počítač vás rozdělil nejprve na kategorie .
Já to opravím.

Výsledky dětí

Datum: 29.04.2018 | Vložil: Luďa Durďák

Ahoj, je to v podstatě jedno, ale koukal jsem na výsledky dětí v Jablonici a je fakt, že naše Mája sice byla poslední, ale ne 25 vteřin za nejbližší soupeřkou a Tom ve své kategorii určitě poslední nebyl, když pominu holčičku, která doběhla až za ním, porazil minimálně další dva soupeře. Chápu, že v Jablonici bylo dětí jako smetí a pochytat to není kolikrát v lidských silách, děti jsou šťastné za medaili, ale tož jen tak :)
***************
Luďo, to je jenom zapisovatelkou u počítače špatně přepsaný záznam rozhodčích. Ale na tomto tvém příspěvku teď zjišťuji, že budu muset přestat komentovat závody a věnovat se své práci v závodní kanceláři.Holky jsou mladé a teprve se to učí.

Funkční dámský nátělník v Šaštíně

Datum: 16.04.2018 | Vložil: Věra Moravanská

Milí přátelé, Martička Durnová v Šaštíně v dámské šatně našla nátělník z funkčního materiálu v růžové a šedé barvě. Vezme ho do Vacenovic.

Re: Funkční dámský nátělník v Šaštíně

Datum: 19.04.2018 | Vložil: Tomáš

Zdravíme všetkých bežcov a ľudí, ktorí majú radi šport a pozývame Vás 28. apríla 2018 do Jablonice na 7. ročník desať kilometrových cestných pretekov Jablonická desiatka – Memoriál Felixa Rímeša. Trať s miernym prevýšením povedie ako vždy 1,5 km cez obec a bude pokračovať po asfaltovej ceste cez lesy Malých Karpát, okolo vodnej nádrže a kameňolomu na obrátku. Muži bežia 10 km a ženy 4 km. Označený bude každý kilometer.

Na prvého muža a prvú ženu v absolútnom poradí bude udelená finančná odmena 100 eur, ďalší štyria 50, 40, 30, 20 eur a za nový traťový rekord 150 eur. V ostatných kategóriách sú pripravené hodnotné vecné ceny. V cieli čaká na bežcov originálna účastnícka medaila.

Pre deti a mládež je pripravených veľa kategórií, veľa cien, občerstvenie a tiež účastnícka medaila.

Pred pretekmi a po pretekoch si môžete dať zmerať tlak a masáž za symbolickú cenu od masérov zo SZŠ Skalica. Po pretekoch guláš z diviny alebo kapustnicu. Všetko ostatné je v propozíciách.

Upozornenie: Kvôli stavenisku blízko štartu sme museli pre tento rok zmeniť parkovanie. Hlavné parkovisko bude asi 250m od štartu na veľkej trávnatej ploche v strede obce. Tiež môžete parkovať v ulici pri základnej škole alebo pri kultúrnom dome.

Tešíme sa na stretnutie v Jablonici, tím ŠK Jablonica

paličkári

Datum: 14.04.2018 | Vložil: Jakub Valachovič

Chcem len poznamenať, že mám pocit, že sa okolo mojej osoby rozvírila nejaká fáma, že mi v Šaštíne prekážali nordic-walkeri. Pravda je taká, že mi prekážali asi podobne, ako mi vždy prekážajú akýkoľvek bežci, ktorých musím obiehať. Takže nič mimoriadne. Rozhodne to neboli paličkári, ktorí by boli zodpovední za to, že som nebežal v Šaštíne lepší čas. Ten som nebežal pre iné dôvody, walkeri sú v tom absolútne nevinne. Nechcem prúdiť polemiku, ale už som v súvislosti s mojou osobou počul dva razy, že mi vraj niekto prekážal a znehodnotil môj výkon. Táto informácia nevyšla odomňa, ale od niekoho úplne iného. Takto sa šíria fámy vo verejnom priestore a ja s tým nesúhlasím. Naopak, nordic-walkeri vždy férovo reagovali, keď som zavolal, z ktorej strany ich budem obiehať a púšťali ma. Nerád by som sa stal terčom ich nevraživosti, ak by náhodou k tomu malo dôjsť. Som úprimný človek, ak niečo spackám, napíšem o tom, ak mi niekto ublíži, napíšem o tom, ak spackajú niečo moji zverenci, napíšem o tom. Ale vymýšľať si na nikoho nič nebudem. Nikdy. Vďaka :)

voduuuu!

Datum: 07.04.2018 | Vložil: Maaca

Mikulčice letos super, až na to, že jsem se na obrátce těšil na občerstvovačku a ona nikde. V cíli taky nic, jen výborn koláček a k tomu horký a mega sladký čaj. Ani kapka obyčejné vody. Ještě, že na záchodě studená tekla ;)

Re: voduuuu!

Datum: 18.04.2018 | Vložil: karel

těch 10km zaběhneš za lízátko, nestěžuj si a víc trénuj

Běh olympijského dne ve Velkých Pavlovicích

Datum: 29.03.2018 | Vložil: Karolína Bártová

Milí běžci!
Pokud byste se náhodou mezi závody v Kunovicích a Moravským Pískem nudou kousali, můžete si dát společně s námi OLYMPIJSKÝ BĚH 2018 –Startujeme ve středu 20. června 2018 v 18:00 hod. na 75 místech po celé České republice.
V Jihomoravském kraji bude běh uspořádán mimo jiné i ve Velkých Bílovicích, kde je již nyní zaregistrováno několik běžců z Moravsko-slovenského běžeckého poháru. Tak třeba já

Body z Hodonína

Datum: 26.03.2018 | Vložil: Kaštan

Jen si chci ověřit... to bodování z Hodonínského krosu zůstane? Pokud ano, myslím si, že se příští rok do závodu žen přihlásí mnohem víc mužů, než letos. Např. borec na úrovni Tomáše Vintra, který doběhl ve 2. závodě 32. získal 632 bodů, pokud by startoval, jak někteří jiní už v 1. běhu, měl by 700 bodů. Tím samozřejmě nemyslím, že by právě on chtěl přejít do 1. běhu, chci jen upozornit na chybu v bodování...
******************
Díky za upozornění, Máš pravdu v tom, že je chyba v bodování. Dva běžci v 1.běhu tam neměli získat body(Gorbatěnko a Bušina)a měli dostat body za posledním v 2.běhu. Jinak má pravdu Joška Šohaj.
Co se týká bodování po třetím závodě, tak ho stahuji ze stránek.Body připisuje závodníkům program v počítači a teď jsem zjistil, že je tam nějaká porucha, protože někteří závodníci neměli zapsané žádné body. Takže přes Velikonoce to musím dát nějak do pořádku a prosím o trpělivost.
Jinak se Kaštane můžeš klidně podepsat svým jménem, já se tady taky podepisuji svým jménem !!!! Na protesty máte právo, to není nic, co by mě mělo nějak vadit!!!

Re: Body z Hodonína

Datum: 27.03.2018 | Vložil: Joško Šohaj

Kaštane zřejmě nepostřehls, že 1. i 2. rozběh byl vypsaný pro různé věkové kategorie. Tomáš Vintr se zatím nemůže přihlásit do 1. běhu protože ještě nemá 60 let.

dotaz

Datum: 26.03.2018 | Vložil: Jara

Prubezne bodove hodnoceni bude zverejneno kdy?

Re: dotaz

Datum: 27.03.2018 | Vložil: Petr Halas

Jirka Brožík je v bodování 2x

BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU, už v sobotu!

Datum: 22.03.2018 | Vložil: Karolína Bártová

Milí běžci!

Už tuto sobotu (24. března 2018) bude odstartován III. ročník BĚHU O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU! Neváhejte a zúčastněte se! Prémie je více než lákavá - lahodná velkopavlovická meruňka v té nejlepší podobě, jak jinak než tekutá! Kdo by odolal ;-)?

Hlavní závod je v plánu na 12:30 hodin - náměstí před velkopavlovickou radnicí. Muži 8 km, ženy a muži nad 70 let 5 km.

Vše je již připraveno - skvěle označená trať, spousta pěkných věcných cen (víno, meruňkovice, dobrůtky...), poháry, medaile, diplomy, pro všechny dětské běžce oplatek a pitíčko, pro oceněné dětičky krom medaile a diplomu také malé překvapení v taštičce. Dobrá nálada a skvělá organizace samozřejmostí! A jaké bude pro platící běžce občerstvení? Jako vždy obzvláště vysmažený řízeček s chlebem! Mňam!

Dobrá zpráva na závěr - objednali jsme o level lepší počasí než bylo minulý týden v Hodoníně a vypadá to, že nám to klapne. Dle přepovědi má být jasno, tedy slunce nad hlavou, 7 st. C, vítr 2 m/s. Ideální pro krásný jarní kros mezi velkopavlovickými vinohrady.

Moc se na vás těšíme!

Za celý organizační tým Karolína Bártová

Re: BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU, už v sobotu!

Datum: 23.03.2018 | Vložil: Věrka

Už se mooooc těšíme.

mate stejný pocit ?

Datum: 28.01.2018 | Vložil: Karel

Jako každý rok,tak i letos proběhlo slavnostní vyhlášení MSBP za rok 2017 za velké účasti běžců i příchozích v příjemné atmosféře kulturního domu ve Gbelích , pod obětavou organizací Gbelskích strýců. Za rok 2017 v roce 2018 , v roce 100. výročí vzniku Československa , které vydrželo na ideích 1.republiky do roku 1993. Co politici v ten rok (1993) rozdělili (Československo) , to , alespoň jak to vnímám já, to MSBP na uzemí slovácka a sl. zahoria spojuje . Za to patří dík nás běžců organizátorům MSBP ,
taky všem organiizátorům jednotlivých soutěžních běhů a
Gbelskim strýcům.
Dík Karel

Poukaz

Datum: 22.01.2018 | Vložil: Tománek Jiří

Dobrý den,v sobotu jsem vyhrál dárkový poukaz na 4 ks pneumatik já je nepotřebuji tak je první nabízím Vám závodníkům .Poukaz je v hodnotě 200 eur nabízím poukaz za 4000,-kč nebo 160 eur ma-li někdo zájem ozvěte se na tel.č. 777 616 655
Tománek Jiří -- Rozhodčí

Vyhlášení Gbela

Datum: 21.01.2018 | Vložil: Josef Korvas

Vyhlášení ve Gbelech bylo tak jak vždy na vysoké úrovni. Poděkování všem, kteří se na tomto slavnostním vyhlášení podíleli. Bylo příjemné potkat běžce v gala, které většinou potkáváme na závodech ve sportovním. Výprava ze Vnorov si to hezky užila. Ještě jednou díky.

Re: Vyhlášení Gbela

Datum: 22.01.2018 | Vložil: edo baum

nielen vy ale aj početná výprava z Radošoviec sa fantasticky bavila až do sameho konca, ved sme mali aj dôvod a k tomu s Výbornou Radošovskou kapelou sm e sa cítili ako doma, takže velikanske Ď A K U J E M E !!!! všetkým ktorí sa o to pričinili

Re: Vyhlásenie GBELY

Datum: 22.01.2018 | Vložil: Ferdinand Kocák

Teší nás, že sa vyhlásenie v Gbeloch páčilo. Ďakujeme za milé a úprimné slová, ktoré nás veľmi povzbudili k organizovaniu ďalšieho vyhodnotenia bežeckého roka.
Zároveň chcem vyjadriť poďakovanie všetkým, ktorí prispeli svojimi cenami do tomboly a tým podporili skvalitnenie organizácie tohto pekného podujatia.
Gbelskí strýci

starší

Datum: 07.01.2018 | Vložil: Jakub Valachovič

Nerád otravujem, ale vo výsledkoch zo Senice 2017 chýba kategória staršieho žiactva... Ak by ste ju doplnili, budem vďačný :) Vďaka
************
Máš to opravené
Pavel Bíla

senica 2016

Datum: 31.12.2017 | Vložil: Jakub Valachovič

Pán Bíla nemáte k dispozícii výsledky zo Senice 2016? Vo výsledkových listinách chýbajú. Chcel som porovnávať časy :)
*****************
Díky za upozorňění, již jsem tam ty výsledky dal.

Pavel Bíla

Kyjov

Datum: 28.12.2017 | Vložil: Strážnický Jan

Stala se chybička v bodování. Mě jsou připsány body syna A syn zase žádné body nemá.
Asi se začnu hlásit jako Jenda ať to nedělá neplechu :-D
***************************
Ahoj Jendo,
mám dojem, že jsem Vám to určitě říkal, že se mladý má přihlašovat pod ,,Strážnický Jan ml ,, a problém by byl vyřešen. Body Vám přidává sám počítač z výsledkové listiny a pokud je tam dvakrát stejné jméno, tak jsou problémy. Musíte si to hlídat, protože holky u prezentace v tom fofru, jaký byl v Kyjově napíšou cokoliv. Stačí, aby tam ve jménu místo čárky byla tečka a je to jiný závodník. Pokud se to stane, tak napište a já to opravím.
Pavel Bíla

Termínová listina 2018

Datum: 28.12.2017 | Vložil: Zolty73

Chci se jen zeptat na termínovou listinu 2018. Není v ní zařazen běh Hodonín - Holíč - Skalica. Už se nepoběží, je vyřazen ze seriálu, nebo se jedná jen o chybu?
************
Závod nebyl z organizačních důvodů zařazen do MSBP 2018. Předpokládám, že se asi bude pořádat. Nejsem pořadatelem tohoto běhu.
Pavel Bíla

zmena klubu

Datum: 23.12.2017 | Vložil: Peter Bellay

Chcel by som poprosiť o dlhodobú zmenu v kolónke "klub" na Krajinár.sk v priebežnom bodovaní aj pri jednotlivých pretekoch. Ľudia sa ma na to pýtajú prečo mám uvedené všade inak. Do roku 2010 som mal ako klub uvedenú Skalicu, v roku 2010 som sa stal súčasťou zoskupenia super svojských ľudí, tak som ako klub uvádzal TriVelo Rohatec, kde mi bkhod priradilo /Skalica aby bolo, jasné že som rezident SR a patrím do GP Záhoria (V tom je stále bordel kto kam patrí). V roku 2016 som si nechal napísať klub FK Hodonín len na Hodonínskom krose - reku som tam tréner tak nech "doma" neprezentujem - už sa toho v bodovaní nemôžem zbaviť 2. rok. Keďže v TriVele už aktívne súťažím len ja, tak to si nechám ako "sviatočnú značku" a budem dobiť radšej reklamu sebe ako kŕmiť vedenie FK Hodonín - s ktorým nechcem byť naďalej spájaný (hlavný odkaz) . Všetkým pekné sviatky.

Kalendář 2018

Datum: 10.12.2017 | Vložil: Josef Korvas

Přátelé, tak jako minulé roky děláme stolní týdenní kalendář z fotek Vnorovské desítky, které najdete zde:
https://www.facebook.com/pg/vnorovskadesitka/photos/?tab=album&album_id=909665382516238

V případě zájmu dejte vědět.

Re: Kalendář 2018

Datum: 10.12.2017 | Vložil: Lenka Gejdošová

Ahoj, určitě máme zájem o jeden kus. Dík. Lenka

Syn 11let Hodonín-Holíč-Skalica

Datum: 09.12.2017 | Vložil: Věra Moravanská

Dobrý den, pane Bílo, můžu prosím přihlásit na Hodonín-Holíč-Skalica i svého 11letého syna? Moc si přeje závod zaběhnout. Vzdálenost uběhnout zvládne, cestovní pas má. Děkuji za odpověď a přeji Vám pěkný víkend.

Re: Syn 11let Hodonín-Holíč-Skalica

Datum: 09.12.2017 | Vložil: Jana Strážnická

Náš Honza ml. 14 let jde taky, už je přihlášený :-)
****************************
Nerad vám kazím nadšení, ale podle propozic závodu
Startovat můžou pouze přihlášení závodníci s platným občanským průkazem nebo cestovním pasem ( musí jim být víc jak 15 let )
Takže, to že někdo vyplní přihlášku a počítač ho umístí do startovní listiny neznamená, že i obdrží startovní číslo !!! Běží se z jedné republiky do druhé a kdyby se něco stalo, co potom. Kdo ponese zodpovědnost za start mladšího 15 let ? Proto se musíte spojit s pořadatelem a ten vám start mladšího 15 let za určitých podmínek povolí a nebo nebo ne. Proto vám radím, pošlete mi žádost na moji e-mailovou adresu bkhod@seznam.cz a já se k tomu vyjádřím !!! V každém případě, tento běh je při zimním počasí velmi náročný a každý rodič by měl zvážit, zda je to v silách potomka zvládnout tento běh.

Hodonín Holíč Skalica

Datum: 29.11.2017 | Vložil: Jana Strážnická

Zdravím, při registraci se mi omylem zadala nefunkční emailová adresa, tudíž mi nepřijde registrační meil s variabilním symbolem pro platbu. Budu platit za tři startující. Je možné mi to zaslat na jana.straznicka@centrum.cz ??? Nebo je to jedno?
Děkuju :-)
******************
Jako každý rok, je důležité uvést při platbě ve zprávě pro příjemce jména závodníka/ků za které je platba tzn, u vás Strážnická, Strážnický, Strážnický. Variabilní symbol není nutný !!

Pavel Bíla

Vyhlášení 2018

Datum: 24.11.2017 | Vložil: Nika

Ahoj, prosím ví se uz termín vyhlášení v Gbelech? Děkuji :)
*********************
Díky za upozornění, byl jsem si jistý, že jsem to již zveřejnil. Tak to napravuji a oznamuji, že v sobotu 20.1.2018 na KD Gbely.
Vstupenky se již tisknou, ceny se zajišťují a přípravný výbor má první schůzku 4.12.
Pavel Bíla

Re: Vyhlášení 2018

Datum: 28.11.2017 | Vložil: Nika

Perfektní. Moc děkuji :-) Již se těšíme na další podařené vyhlašování :-))

termínovka 2018

Datum: 10.11.2017 | Vložil: Maaca

Jen orientační dotaz, kdy se přibližně zveřejňuje termínovka MSBP na rok 2018?
***********************
Do konce roku bude hotová, na 90 % bude stejná jak letos. Spíš než na vánoce ji neoznámím.
Pavel Bíla řídící soutěže

Pilzová

Datum: 15.10.2017 | Vložil: Mirka

Dobrý den,
moc děkuji za krásný závod, za kterým jsme přijeli až ze severu Čech. Mám prosbu, můžete mi prosím správně napsat jméno Mirka Pilzová (start.číslo 417) místo Merka Ilzová, pokud to jde? Asi nějaký šotek :)
Děkuji a snad za rok opět nashledanou.
****************

Opraveno

Bíla Pavel

Výsledky z Bořetic

Datum: 14.10.2017 | Vložil: Mirka

Neviem kde je chyba, ale nepodarilo sa mi otvoriť súbor s výsledkami z Bořetic. Ďakujem
*****
Snad to teď funguje

Pavel Bíla

Re: Výsledky z Bořetic

Datum: 14.10.2017 | Vložil: Jarda

Ani mne

Opět ztráty a nálezy

Datum: 08.10.2017 | Vložil: Kučerová Jana

Ahoj, mám další dámskou mikinu, která zůstala v "izbě" na Bukovanském mlýně. Vezmu do Bořetic

Re: Opět ztráty a nálezy

Datum: 08.10.2017 | Vložil: Iveta Kluknavská

a je šedá?? jedna pani sa ma aj pýtala, či som si náhodou nezabudla šedú mikinu, ale ja som si bola istá, že som ju ani z tašky nevyberala, lebo som ani v nej nebežala. Tak nakoniec bude asi moja :) Do Bořetic prídem, tak ďakujem.

Re: Re: Opět ztráty a nálezy

Datum: 08.10.2017 | Vložil: Jana Kucerova

Ivi, ano, je šedá. Přivezu ☺

Re: Re: Opět ztráty a nálezy

Datum: 08.10.2017 | Vložil: Jana Kucerova

Ivi, ano, je šedá. Přivezu

Búranský kros

Datum: 05.10.2017 | Vložil: edo baum

Bežci čo vy nato ten, zrušený kros, je to škoda, bolo to niečo iné a zaujímavé, budeme na to spomínať s nostalgiou, dúfam že to nebude naveky

Re: Búranský kros

Datum: 06.10.2017 | Vložil: Josef Korvas

Ano je to škoda, že se neběží. Hezký závod v pěkném prostředí. Myslím si, že jsou závody, kde tím organizátoři žijí a těmto závodům určitě nehrozí oznámení pár dnů před, že se neuskuteční. A Radošovce mezi ně patří. Mrzí mne, že jsem u Vás za těch deset let ještě neběžel.

Re: Búranský kros

Datum: 06.10.2017 | Vložil: Jana Strážnická

Mně velmi mrzí, že tento kros je letos zrušený, je to parádní závod a moc jsem se na něj těšila. Doufám, že nezanikne. Patří mezi mé nejoblíbenější :-) a doufám, že příští rok opět bude!

Re: Búranský kros

Datum: 09.10.2017 | Vložil: b e z e c

skoda, aj mne bude chybat tento kros

Re: Búranský kros

Datum: 09.10.2017 | Vložil: Jan strážnický

Já si ho vždy strašně odtrpěl, ale jo je ho škoda :-D

Ztráty a nálezy - Burčáková šestka

Datum: 24.09.2017 | Vložil: Václav Janů

Po skončení závodů jsem v prostoru tělocvičny v mužské šatně nalezl běžecké kraťasy černé barvy zn. Puma, velikost US: M, UK: 12. Žádám majitele, aby napsal buď sem do diskuze, nebo se ozval na tel.: 776 792 567. Děkuji.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek