Diskuze

Re: Ztráty a nálezy - Burčáková šestka

Datum: 03.10.2017 | Vložil: Vladimír Cích

Zdravím pán Janu ! Tie bežecké trenirky som si zabudol v D. Bojanoviciach v sprchách ja. Budem rád, ak sa mi ozvete na slovenské tlf. 0903 130110, vzhladom na to,že sa vám nemôžem dovolať. Za porozumenie ďakujem! V. C9CH

Burčáková šestka

Datum: 23.09.2017 | Vložil: Eva

Přípravy na Burčákovou šestku vrcholí, doufám, že nám nedáte košem i když to s počasím vypadá všelijak. Máme pro Vás totiž připravený dárek k jubilejnímu 20. ročníku. Pro každého účastníka hlavního závodu šestikilometrové tratě je přichystáno sportovní tričko! Tak co, přijedete? ;-)

Re: Burčáková šestka

Datum: 23.09.2017 | Vložil: Záhorácký Frišký Tým

Áno, jasné že prídeme :-)

bodovaní

Datum: 22.09.2017 | Vložil: edo baum

pavle v bodovaní máš 2x Chrenku raz Jozef a Josef je to ten istý a je Jozef, oprav to lebo mi to tretie miesto nerobí dobre

Gbely-VL+body

Datum: 22.09.2017 | Vložil: Ján Varmuža

Dobrý deň,
poprosil by som opraviť výsledkovú listinu z Gbelov plus pripísať body. Vo výsl.listine som vedený M60 miesto M65 a body nemám tým pádom vôbec pripísané... Ďakujem Ján Varmuža

Doprava do Gbelů

Datum: 14.09.2017 | Vložil: Věra Moravanská

Nemá prosím zítra někdo volné místo do Gbelů a pojede přes Veselí? Ráda bych se s vámi svezla. Na dopravu samozřejmě přispěju. Děkuju

Ztráty a nálezy

Datum: 10.09.2017 | Vložil: Jana Kučerová

Ahoj, po sobotním běhu v Holíči zůstala na dámské šatně mikina. Komu chybí, vezmu sebou na příští závod.

Holíč - komentátor

Datum: 09.09.2017 | Vložil: Franta

Tak nevím, jestli by to někdo líp naplánoval. Celý týden tady řešíme komentování závodů od Pavla Bíle a na dnešním závodě v Holíči jsme poznali, jak to bude vypadat, až on nebude komentovat.
To byla dnes ukázka toho, že to prostě nemůže dělat každý a proto je Pavel tak vyjímečný komentátor závodů.

Re: Holíč - komentátor

Datum: 10.09.2017 | Vložil: laďa

naprostý souhlas

Re: Holíč - komentátor

Datum: 11.09.2017 | Vložil: Zolty73

Taky jsem byl občas překvapený. Hlavně když jsem několikrát dokola slyšel, že letos startuje ve všech kategoriích 250 běžců. Když se jen na hlavní závod vydalo 195 závodníků, nepočítám v to trať na 4 km a dětí bylo docela hodně...

Hlasování Senica

Datum: 05.09.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Dobrý den,
sdílel jsem odkaz na hlasování i na stránkách BK na Facebooku, bohužel zřejmě mohou hlasovat jen běžci ze Slovenska. Při zadání mobilního čísla mi nejde vložit číslo v mezinárodním formátu a na číslo bez +420 mi nedojde kód, který je potřeba pro připsání hlasu zadat...
Pokud dělám něco špatně, rád se nechám poučit :)

Re: Hlasování Senica

Datum: 05.09.2017 | Vložil: Nika

Take mi to nejde. S kodem to nejde a bez nej sms neprijde, ale mam i SK cislo

Re: Re: Hlasování Senica

Datum: 05.09.2017 | Vložil: Senica

Komunita MSBP je dosť veľká, na Morave aj na Slovensku. Ak nejde hlasovať z českého čísla apelujte prosím na svojich priateľov na Slovensku. To by vyzeralo, aby sme to nedali :-)

LIPOVSKÁ DESÍTKA

Datum: 03.09.2017 | Vložil: Rosťa

Pane Bíla.Velké díky za tradiční skvělý komentář k závodu,jen malé upozornění. Vítěz hlavního závodu se nejmenuje Lukáš Olejník,ale Olejníček.Na druhou stranu pochvala,že už v komentářích neuvádíte u Ireny Pospíšilové příjmení Petříková jako dříve.

Re: LIPOVSKÁ DESÍTKA

Datum: 03.09.2017 | Vložil: Pavel Bíla

Jó, přebrebty dělají i profesionální moderátoři a určitě to nedělám schválně. Zkuste si komentovat 4 hodiny. U Ireny Petříkové - Pospíšilové se fakt snažím, ale znám ji a jejího otce tak dlouho, že mi to tam naskakuje samo. To samé mi ujíždí i u Jany Ammerové - Kadlecové, atd.
Asi by to chtělo na to komentování někoho mladšího, tak ho hledejte a já se budu věnovat svému rozhodcovskému týmu.

Re: Re: LIPOVSKÁ DESÍTKA

Datum: 04.09.2017 | Vložil: edo baum

divím sa nejakému Rosťovi že rieši nejaké malé brepty, chcel by som vidieť nejakého komentátora ktorí sa nepreriekne, taký neekzistuje. Budme radi že to Pavel robí a robí to perfektne a neviem koho by sme mali hladat. Nakoniec ktorí usporiadatelia chcú tak možu.

Re: Re: Re: LIPOVSKÁ DESÍTKA

Datum: 04.09.2017 | Vložil: Petr Halas

Jsem přesvědčen, že Pavel Bíla je nejlepší komentátor v republice, má přehled, většinu závodníků zná spoustu let a svým nezaměnitelným humorem vytváří skvělou atmosféru, která ruku v ruce s jeho týmem a tradičně výborným zázemím na všech závodech je tím hlavním důvodem, proč k vám na Slovácko rádi jezdíme běhat a popovídat si s kamarády.

Re: LIPOVSKÁ DESÍTKA

Datum: 04.09.2017 | Vložil: Rosťa

Omlouvám se panu Bílovi.Došlo k nedorozumění.Tím komentářem jsem měl na mysli článek ze závodu na těchto stránkách,kde bylo zkomoleno jméno vítěze hlavního závodu,ale na druhou stranu jsme jenom lidi,chyba se stát může.Co se týče samotného komentování,myslím si jak tady bylo již zmíněno,pan Bíla je nejlepší komentátor v republice,nemá prostě konkurenci. Takže pane Bíla,ještě jednou se Vám velmi omlouvám.

Re: LIPOVSKÁ DESÍTKA

Datum: 04.09.2017 | Vložil: Nika

Pavel eje úžasný komentátor. Pro většinu běžců jeho hlas z reproduktoru patří neodmyslitelně k závodům jako výstřel při startu. Za ta léta zná většinu běžců jako své boty a fakt, že i po tolika letech některé běžkyně stále občas jmenuje svobodným jménem jen ukazuje kolik let je opravdu zná. Dejte tam někoho kdo běžce nezná a v seznamu běžců najde vítěze ve chvíli kdy už bud emít v cíli 10 dalších běžců. Pavel jich většinu pozná už z dálky aniž by koukal na číslo. A když zrovna má na špici současně 3 Lukáše? Tak se trochu ubreptl v příjmení, opět platí, poznal na první pohled, který z nich mu běží a to je přeci obdivuhodné :-)

Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 21.08.2017 | Vložil: edo baum

Ďakujeme všetkým ktorí prišli do Radošoviec užiť si športové popoludnie a osláviť 10. ročník nášho behu, sme radi že počasie sa ako tak udžalo a že ste sa nám nerospŕchli.
Vy ktorím sa vám to páčilo pošlite to ďalej a vám ktorím sa to nepáčilo sa ospravedlňujeme a budeme sa to do budúcna snažit napraviť. Ešte pridám k tým rekordom jeden ktorí ma možno teší najviac - počet zúčastnených domácich bežcov 21, zlepšenie o 7. Tak sa to u nás hýbe viac a viac - Ď a k u j e m e !!!!!!!!!!!!!!!
A ešte jedno podakovanie do Horných Orešian - Vlaďo pekne ste nám to rozprúdili s tou harmonikou - vďaka!!!

Re: Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 24.08.2017 | Vložil: vladki

chlapi, rovnako vdaka, pretek na jednotku, tak ako sme zvyknuti...pocasie pre bezcov jak na objednavku a zabava super...drzim palce do dalsich rocnikov

Re: Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 27.08.2017 | Vložil: Věra Moravanská

Já bych dětem startovné nedávala, o tuto částku bych raději zvýšila startovné dospělých.

Re: Re: Beh k Radošovským vinohradom

Datum: 27.08.2017 | Vložil: Věra Moravanksá

To patřilo ke Vnorovům :-)

BEH VĎAKY

Datum: 17.08.2017 | Vložil: Senica - Prietrž

Pozývame všetkých bežcov na obnovený Beh vďaky zo Senice do Prietrže - štart 28.8.2017 o 18 h.
Viac info: www.behvdaky.eu

juniorky

Datum: 09.08.2017 | Vložil: Petr Halas

ještě : Kosíková nebyla v Kunovicích, Jakubčíková nebyla v Javorníku ( mají body) , v Kunovicích je 2x 50 bodů.

startovné

Datum: 07.08.2017 | Vložil: Karel Mecl

Všem komu se zdá přemrštěné startovné ve Vnorovech tak bych se chtěl podělit jak my triatlonisti jsme na tom..Startovné předem plus minus 400kč,v tom je někdy triko,medaile,nebo jen občerstvení párek pivko,v cíli melou voda.Tady musíme ještě započítat cestu 250km jeden závod,další asi150km to taky ně co stojí,vím triatlon se dělá jen asi pět měsíců ale ty závody jsou daleko od sebe.Ty movitější se převlíkají v autě ty méně pod stromem,rybník je nám sprcha šatny nejsou.Ale na ten triatlon dojede 140 lidí a nevadí jim ty strohé podmínky Vy pořád repráte,guláš nejíme,párky nejíme,šatny daleko,teplá voda neteče,výsledky nejsou,drahé startovné,a přitom pořadatelé rok připravují závod a není to laciná zaležitost.Dojedou běžci odběhnou nají se a nikdo nevidí tu práci kolem ty nervy pořadatelů jen startovné je moc drahé.Spousta pamětníků kdy se běhávala 25 ve Vnorovech řekne kde si dělala očistu,važte si teho co máte.Jste svobodní běžci ale jestli se honíte za něčím tak svobodní nejste.

Re: startovné

Datum: 08.08.2017 | Vložil: Strážnický

To je všechno pravda
Já jen, že je několik tipů závodů. Jedny velké drahé naleštěné. Startují na nich třeba Keňští běžci za drahé startovné mám nabyté občerstvovačky nesmysli. Dostanu medaili za poslední místo na 2 km. Dostanu balíček se všemi možnými reklamními nesmysli atd. Je tam spousta lidí a reklam.
MSBP chápu jako alternativu k těmto komerčním běhům. Kde jde spíš o rodinné setkání. A právě a jen mám strach aby se právě Vnorovy nestaly hybatelem změn, kdy i ostatní pořadatelé si řeknou když oni tak my taky. Když oni mají to my budeme mít ještě tamto.
Osobně nepotřebuju medajle ani davy ani nepotřebuju mět číslo z 10 km tratě doma na zdi.
Jsem vděčen všem pořadatelům, rozhodčím a prostě všem co na organizaci makaj a byl bych moc rád kdyby se pohár neubíral "komerčním" směrem. To není nevděčnost ale názor.
Vše dobré

Re: Re: startovné

Datum: 08.08.2017 | Vložil: edo baum

ja sa pripojim k debate, my sme začali v Radošovciach s istým štandartom a ten si aj držíme približne v jednej rovine.Dá sa to aj s klasickým štartovným a na dobrej urovni ale musia sa oslovit ludia a to určite neni lahké ale ked to chceme tak to ide, a presadzujeme to rodinné ved sme amatery. Skuste prist k nám sice tento rok sme máličko zdvihli ale to bude všetko pre vás. 10 výročie neni každý raz. Takže ste všetci pozvaný pobehat, pokoštovat vínko, prehodit reč a možno aj zaspievat pri harmonike, takže 19.8. u nás

Re: startovné

Datum: 08.08.2017 | Vložil: Franta

Pane Mecl. ta debata tady začala hlavně kvůli startovnému v dětských kategoriích. Kdysi by nikoho ve Vnorovech ani nenapadlo chtít od dětí startovné, pak se začalo vybírat 20 Kč na dítě, tento rok je to již 50 Kč a uvidíme za pár let, zda se i tady bude platit za dítě tak, jako za dospělé.
Pokud by startovné dospělých mělo hradit náklady na rozhodčí, pořadatele, tak prosím to chápu.
Ale 6leté dítě asi nebude maniak do sbírání triček a startovních čísel z jednotlivých závodů.
Jsem však pro, aby si Vnorovy udělaly startovné podle sebe.
Ale taky jsem pro, aby takový závod nebyl součástí MSBP.
Dělejte skromné závody a kdo chce na ty drahé, tak nech tam jede.
Vnorovy budou určitě fungovat i bez zařazení do MSBP, ale výstrahou by měla být vzpomínka na to, když Velká a Javorník nebyly 2 roky součástí MSBP, a jak rychle se vrátlily. Když se nezávodilo o body, tak tam bylo pár běžců !!!!

Re: Re: startovné

Datum: 08.08.2017 | Vložil: Karel Mecl

Startovné pro děti je divné,stím já nic neudělám to je rozhodnutí pořadatelů.Možná trochu očesat finační odměny ale pozor co když se ta odměna týká Vás.

Re: Re: Re: startovné

Datum: 09.08.2017 | Vložil: Nika

Ano plánování a příprava závodu je práce značně celoroční. Ale zrovna k těm Keňanům výše zmíněným to je zrovna něco co dle mého zrovna na tento typ závodů nepatří. Samotní hobby běžci z nich nadšení nejsou, aby vůbec přijeli stojí to neskutečné peníze které musí někdo zaplatit. Kdyby ty peníze vzali a pozvali za to někoho z českých špiček( a věřím, že se správným přístupem a termínem by ani to nebylo potřeba) věřím, že to by i sami běžci dokázali mnohem lépe ocenit- setkání právě s tím někým kdo je třeba k běhu přivedl, komu vždy drží pěsti když někde reprezentuje je rozhodně lepší pocit než sbírka černochů jejichž význam jsem jaksi nepochopila a už asi nepochopím. V tomto byl dobrý přístup například i v Jablonici- jeden rok je sponzoři chtěli tak je měli ok. Ale i oni pochopili, že tím radost ani slávu si nepřinesou. nejde jen o finanční odměny- řekla bych, že ty v celkových nákladech jsou nakonec téměř tím nejmenším- ty mají závody dle svých možností někde vyšší někde nižší, někde žádné. Když se započítají rozhodčí, občerstvení, ceny pro děti, u větších závodů čipy a ano uznávám je to velká položka a jak roste počet účastníků mnohde nezbytná. Ale občas když sleduji masové závody kde je startovné v řádu stovek tak vítězové prakticky nic nedostanou, jak bylo řečeno výše jen sbírku reklam,a le tam už je to jen o tom se na tom dobře napakovat- už tomu chybí určitý duch, právě ten který u nás vidím. Tu snahu dělat to pro ty běžce, tím, že oni budou spokojení a budou se vracet. A stejně tak mnohé závody u nás mají lepší základnu některé horší. Mě osobně nedělá problém převlékat se na parkovišti a nedělám z toho kovbojku. Jestli je sprcha také neřeším. Ale Vnorovy rodinného ducha nemají, jak jsem psala i níže snaží si hrát na některý z těch velkých závodů a myslím, že na to opravdu nemají jen zkouší kam můžou zajít, kolik jsou lidé ochotní dát za to, že ty body do poháru budou mít, protože upřímně ani místní trať nepatří mezi ty, kde člověk běží s radostí a užívá si krásné prostředí, ale to už je úděl většiny závodů, které jsou vedeny jen v obcích a tudíž nelze říci, že tam dojedou za nádhernou tratí jako například na několik krosů, či k Radošovským vinohradům a podobně. Na druhou stranu jsou kolem lidé co povzbuzují a to je pro mnohé plus.

Re: Re: Re: Re: startovné

Datum: 09.08.2017 | Vložil: Jirka Tomeček

Z českých špiček ve Vnorovech závodí, a někteří pravidelně každý rok, např.: Filip Sasínek, Milan Kocourek, Jirka Homoláč, Lukáš Olejníček, Jan Kreisinger, Robert Štefko, v kategorii žen Petra kamínková atd...

Co se týká účasti závodníků z Keni apod., je to věc názoru. Za mě jsem rád že tam jsou, člověk vidí špičkovou úroveň jaké může člověk v běhu dosáhnout, krásný běžecký styl, a má také možnost srovnání s top špičkou na vlastní kůži...

Re: Re: Re: startovné

Datum: 09.08.2017 | Vložil: nika

A startovné pro děti když byla 20,- tak nad tím člověk mávl rukou. Ale když si vezmu 50 korun, při tom počtu dětí už v tom vidím opět jen snahu přitáhnout další peníze. Dětí za medaili budou rády to ano, ale dětské kategorie mají stále především motivovat a vést k pohybu, u starších dětí zachovávat tu mladší generaci, která bude pokračovat.

Re: Re: Re: startovné

Datum: 09.08.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Zdravím,
nechci to tu rozpitvávat, řešit Keňany či podobné věci. Myslím, že většina běžců můj pohled na tuhle problematiku zná. Chci sem hodit pohled organizátora, většina běžců si totiž možná nedokáže představit, kolik příprava závodu stojí a kolik z toho pokryje startovné. Tím rozhodně nechci hájit výši startovného ve Vnorovech, razím názor, že nabídka se řídí poptávkou. Pokud pořadatelé ve Vnorovech překročí určitou hranici, běžci tam přestanou jezdit, zatím však s účastí problém nemají, tak si cenu nastavili tak, jak uznali za vhodné. Já mám Vnorovy rád z pohledu běžeckého, líbí se mi i místní docela náročná trať. Co mám rád už míň jsou fronty a davy lidí všude kam se člověk hne, šíleně natažený program od brzkého odpoledne až do večera. Netuším jaký je vnorovský rozpočet, ale v Rohatci je to přibližně takhle: finanční odměny 11000,-
věcné ceny pro děti 5000,-
fruka, oplatky, pití pro běžce 5000,-
guláš 15000,-
pivo, nealko 5000,-
startovní čísla+plakáty, letáčky 5000,- (nemusí být, ale je to památka pro běžce)
rozhodčí 5000,-
povolení, dopravní značení, pronájmy 2000,-
skákací hrad 5000,- (nemusí být, ale chceme, aby se děti po závodě nenudily),
tj. cca 58000,- výdajů
a to nemluvím o bezmála třicítce dobrovolníků, co to dělá za párek a pivo.

Příjmy: sponzoři 15-20tis.
startovné cca 17tis.
zbytek nám ze svého rozpočtu přispívá obec, je nám nakloněná, vychází vstříc.


To jen pro představu. Nevím, jestli Jožka má podporu obce nebo si vše musí získat z vlastních zdrojů. Pokud by nám obec nevyšla vstříc, museli bychom v Rohatci buď taky zvýšit startovné nebo jít se servisem dolů.
Je to o tom, že běžci MSBP jsou zvyklý na určitý standard, ale ten výše startovného rozhodně nepokryje.
Neřešil bych tu jestli Vnorovy do MSBP patří nebo ne. Za mě určitě ano, mě se mnohem míň líbí, že musím na závody poháru jezdit kamsi za Brno. Výše startovného ve Vnorovech mi přijde neadekvátní hlavně pro děti, jak už psala Nika, pro ty by účast měla mít především motivační charakter a ne z nich tahat peníze. 200, resp. 250,- Kč v hlavním závodě je sice dost, ale v rámci republikového je to spíš průměr. Záleží taky na tom zda jsou z nich hrazeny náklady na závod samotný nebo startovné pro hvězdy, ale to ví asi jen pořadatelé samotní...

Re: Re: Re: Re: startovné

Datum: 09.08.2017 | Vložil: Nika

Přímo dle stránek běhu je seznam sponzorů dlouhý, včetně obce i JMK. Když jsem spočítala jen od oka loňskou účast hlavní závod a dětské kategorie( zbytek nevím jak platí či neplatí) tak při daném startovném jen na něm by letos bylo přes 60000- účastníků dohromady cca 650, ty jsi dal rozpočet letošní s cca 500 běžci navýšila bych ho o položku na čipy( ty pravděpodobně příští rok budou) a ejhle. Kdyby se zvedlo startovné téměř nepotřebuješ už sponzory. Se "standardním" startovným v rámci závodů MPSB tedy v Rohatci bylo na startovném něco přes 17000. A to je hezký rozdíl což? Takže ano jde to, ale pokud jedeš v tomto zbytečně na dřeň je to pak už jen o kšeftu.

Re: Re: Re: Re: Re: startovné

Datum: 09.08.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Ten můj seznam je jen hrubý nástřel. Nevím z hlavy přesné výdaje na ROH10, ale bývá to řádově kolem těch 60tis.+- když neděláme trička. Rohatecká desítka každopádně není akce na zisk, ani proto nepočítám, že se startovné nějak dramaticky bude měnit. Pokud nám zůstane nakloněná obec a sponzoři, rád bych vše držel v podobném duchu jako doposud. Vnorovy jdou svou cestou a jak říkám, je na samotných běžcích, jak se rozhodnou, zda zaplatí a přijedou, či nikoliv.

JUNDOR

Datum: 07.08.2017 | Vložil: Petr Halas

V juniorkách je Markéta Kosíková, Orel Domanín 2x
************
Díky za upozornění
Bíla Pavel

Poďakovanie

Datum: 06.08.2017 | Vložil: Peter Be

Moc neviem kam to napísať tak to napíšem sem a snáď sa to k niektorým dostane. Čo chcem napísať je jedno veľké Ďakujem všetkým dobrým ľudom popri trati čo nám bežcom podávajú vodu, "sprchujú" nás hadicou, proste zabezpečujú aby sme prežili či už je to na trati H25 alebo aj iných. Pre bežca je to za odmenu keď z každých druhých dverí vybehnú ľudia von a fandia mu.

Re: Poďakovanie

Datum: 07.08.2017 | Vložil: edo baum

ano opravdu to tentokrát bolo vzorové, tá voda bola doslova voda života, v takej horúčave to bolo doslova o prežití.
Takže velké Ď A K U J E M E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUNDOR

Datum: 31.07.2017 | Vložil: Rosta

Vazeny pane Bila.U kategorie JUNDOR uz probehly dalsi ctyri zavody a bodovani je stale po zavode v Javorniku.Je mozne to zmenit? Dekuji.
******************
Jo.jo.
Jak starej, tak blbej.
Body byly hotové, jenom jsem nedal příkaz ,,PUBLIKOVAT,,
Omlouvám se Pavel Bíla

Horňácká 25

Datum: 31.07.2017 | Vložil: Václav Janů

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat na trasu hlavního závodu na 25 km. Jak se poběží? Po přečtení propozic z toho nejsem zrovna dvakrát moudrý ...

Re: Horňácká 25

Datum: 01.08.2017 | Vložil: Jarda

A kde bude start?

Plavecký mikuláš

Datum: 30.07.2017 | Vložil: Josef Korvas

Malokarpatský kros moc hezký závod v pěkném prostředí, běžel jsem poprvé, rád se budu vracet.
Na FB Vnorovská desítka www.facebook.com/vnorovskadesitka/je kvízová otázka o startovné na tento závod!

Re: FB Vnorovská 10

Datum: 31.07.2017 | Vložil: Franta

Já jsem tam nic nenašel

Re: Re: FB Vnorovská 10

Datum: 31.07.2017 | Vložil: Josef Korvas

https://www.facebook.com/vnorovskadesitka/?hc_ref=ARQPkmZAF-vhj72NxfhXfjLOPFa-EHjj70-VGz5Fho_yX8EMsGwZbFF9MMzNjRLFjEE datum 22. června, ale kvízová otázka už zná svého vítěze.

Volné místo v autě

Datum: 28.07.2017 | Vložil: Jana Kučerová

Ahoj, v sobotu 29.7. mám 2 volné místa do Plaveckého Mikuláše. Odjezd Rohatec-Hodonín cca kolem 15 hodiny. V případě zájmu sms na 604 412 807

Vnorovská deítka

Datum: 25.07.2017 | Vložil: Josef Korvas

Přátelé nějaký týden je spuštěná registrace na Vnorovy. wwwvnorovskadesitka.cz. Využijte možnosti nižšího startovného, končí 9. srpna. Běžci ze Slovenska, kteří budou přihlášeni do tohoto termínu budou na místě platit základní startovné (200,- kč/ 8,-EURO), tak jak to bylo v loňském roce, abychom se vyhnuli bankovnímu poplatku za platbu do zahraničí.

Re: Vnorovská deítka

Datum: 28.07.2017 | Vložil: levně.cz

Tak nevím, kam až se startovné ve Vnorovech za pár let ještě vyšplhá ????????
Muži, ženy 250 Kč / 10 Euro (večere, pivo/kofola)
Žactvo, dorost, junioři 50 Kč
Na většině závodů MSBP platíme 100 Kč/ 4Eur a děti neplatí nikde !!!!!!!!!
Pokud se Vnorovech chtějí vyrovnat komerčním běhům, tak nech jdou do jiného poháru. Pro moji rodinu a mé přátele je MSBP něco jako pohodové setkávání a běhání pro radost.
Já nechci, aby se z běhání pro radost (MSBP) stala záležitost pro bohaté.
A nebo budeme jezdit jenom tam, kde bude levné startovné ??
Sečtu naši účast ve Vnorovech : 3 děti - 3x50 Kč, já +žena 2x250 Kč , celkem tedy 950 Kč. !!!!
Pokud by se takto mělo platit ne všech závodech MSBP, tak to dělá 35 150 Kč za rok. A já jsem proti ....
Pavle, prosím tě zakroč a dej do poháru pouze závody, které z nás nebudou nebudou tahat peníze.
Dělejte skromné závody - nemusíme přeci všude dostávat trička atd.

Re: Re: Vnorovská deítka

Datum: 28.07.2017 | Vložil: Josef Korvas

Tady je jednoduchá rada. MSBP nabízí 37 závodů. Vy a vaše rodina nepoběžíte Vnorovy a odběhnete si těch závodů jen 36.

Re: Re: Vnorovská deítka

Datum: 29.07.2017 | Vložil: Vladimír Divácký

1) Naprosto souhlasím s J. Korvasem - k dispozici je dalších 36 závodů. Kdo do Vnorov nechce, tak tam nemusí.
2) Jsem proti vyřazení Vnorov z MSBP.
3) Nějak mezi startujícími nemůžu najít jméno "levně.cz". Co tak se podepsat jménem?

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek