Diskuze

Re: Re: Vnorovská deítka

Datum: 30.07.2017 | Vložil: Josef Korvas

Ještě bych chtěl opravit "počty" příspěvku od levně.cz: 3x50+2x250=650 a ne jak je uvedeno 950.

Re: Re: Vnorovská deítka

Datum: 31.07.2017 | Vložil: Petr H.

A kdyz se prihlasi predem tak dokonce 550,- :-)

Re: Re: Re: Vnorovská deítka

Datum: 02.08.2017 | Vložil: Nika

Souhlasím s tím, že startovné mi přijde docela přešvihnuté a to nejen na místní poměry. Do Vnorov pravidlně jezdíme především proto, že naopak jiné závody v roce se nestíhají. Přesto mezi top bych jej rozhodně neřadila a když odmyslím fakt, že je neskutečně zdlouhavý a to dosti zbytečně. Tak nějak nevidím to vyjímečné na něm proč startovné stojí dvojnásobek toho co jinde? Ale jak bylo řečeno kdo to není ochotný dát ten to nedá a nepojede. Na druhou stranu možná je to i o schopnosti sehnat dostatek sponzorů- pokud nejsou tak o to více peněz se pak vybírá od běžců což je logické, tím spíše když se z vesnického běhu snaží někdo dělat něco více, ale výsledek tomu tak úplně neodpovídá.

Re: Re: Vnorovská deítka

Datum: 03.08.2017 | Vložil: Strážnický

Taky se mě nelíbí směřování Vnorovské desítky. Předražených naleštěných akcí je všude dost. Pro každého co má rád, ale do poháru mě taky nesedí.

Re: Re: Re: Vnorovská desítka

Datum: 03.08.2017 | Vložil: Josef Korvas

1. ročník Vnorovské desítky se běžel v roce 1983, to jste měl pane Strážnický 1 rok. Se dvěma přestávkami je v poháru již 29 let. Drtivá většina závodů MSBP čipy nepotřebuje, pro nás je to nutnost-10 000,- Kč. Letos tak jako loni všichni účastníci dostanou účastnickou medaili, dětské kategorie tuto medaili mají už poněkolikáté. Letos mi hospodský, vědom si toho, že jinou možnost nemáme, výrazně podražil. Startovní číslo Vám zůstane. Snad desátý rok jdou všechna startovní čísla do tomboly, letos krom jiného 2 poukazy v hodnotě 2 000,- na sportovní obuv ASICS, děti mají taky svoji tombolu. Před 9 lety se BK Vnorovy zapojil do projektu Adopce Afrických dětí - projekt pomoci na dálku. Služba rozhodčích také něco stojí, ale to je naprosto v pořádku. Dále Vnorovská desítka nabízí Kondiční běh 2,5 km. Běží se s kategorií JUNDOR, dostanete číslo, změří Vám čas, startovné se nevybírá, ale je to bez výše uvedených benefitů.

Re: Re: Re: Re: Vnorovská desítka

Datum: 06.08.2017 | Vložil: Strážnický

Tak můžeme to srovnat třeba s Velkou Moravou.
Nebo Rohateckou 10.
Já jen doufám, že nezačne přibývat pořadatelů, kteří se nedokážou domluvit s hospodským :-D

Oprava mena + oddielu

Datum: 24.07.2017 | Vložil: Michaela

Dobrý deň,
chceli by sme požiadať o opravu informácii vo výsledkovej listine z pretekov Beh Jurským Parkom.
Chybne uvedené meno pretekárky so štartovným číslom 74 - Herzáňová Hana - SPRÁVNE JE HERZÁŇOVÁ ANNA
a pri pretekárke so štartovným číslom 63 Danková Mária je chybne uvedený klub - SPRÁVNE JE NORDIC WALKING TRNAVA.

Ďakujeme
Michaela

kategória Nordic Walking

Datum: 19.07.2017 | Vložil: NW Rohožník

Dobrý deň p. Bíla
V tomto roku sa v rámci GP Záhorie zúčastňujeme vybraných pretekov v kategórii Nordic Walking. NW je športová aktivita, ktorá sa bežne zaraďuje do bežeckých pretekov, nakoľko samostatné NW preteky sa na SK v súčastnosti neporiadajú. Sme radi, že aj my walkáči, alebo ako nás vaši kolegovia nazvali "děvčata s holema" máme možnosť pretekať aspoň takto spolu s bežcami a vychutnávať si atmosféru pretekov a zmerať si sily so súpermi a hlavne prezentovať tento druh športovej aktivity príbuznej chôdzi a behu.
Zúčastnili sme sa pretekov v Šaštíne, Plaveckom Štvrtku a nedávno v Brezovej pod Bradlom s rovnakým problémom v prihlasovaní a výsledkovej listine. Váš systém našu kategóriu NW samostatne neeviduje a vždy nás podľa ročníka narodenia zaradí medzi bežcov a potom organizátori majú problém s filtrovaním kategórie NW vo výsledkovej listine a určovaní víťazov a zlúčia NW kategóriu mužov a žien.
Pán Bíla, bolo by možné v prihlasovacom systéme zaradiť samostatnú kategóriu NW Muži a NW Ženy, aby sme aj my walkáči mali svoju výsledkovú listinu a vedeli sa do ďalšich ročníkov porovnávať a zlepšovať, prípadne aj bodovať?

Ďakujem za odpoveď
S pozdravom

Renáta Beňová
predsedníčka
NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
*****************************
Dobrý večer paní Beňová,
musím s Vámi souhlasit v tom, že prezentace NORDIC WALKING j epři našich závodech problematická a dělá nám to jenom problémy. Systém tuto kategorii nezná a tak jste ve výsledcích uvedeni v jednotlivých běžeckých kateg. podle ročníků.
Když se tento systém v zimě dělal, tak mu byly dány informace podle propozic MSBP 2017 . Tzn. dětské kategorie, JUNDOR a Muži - 6 kategorií a Ženy - tři kategorie. Po přenesení dat rozhodčích z cíle, si počítač sám udělá pořadí v kategoriích.
Vás pak z toho musíme vytahovat ručně a jako vždy je problém, že po závodě všichni spěchají a ty nesrovnalosti já pak dodělávám doma.
Přesto se snažíme domluvit s autorem programu na úpravě systému.
Než to vyřešíme, tak hlavní rozhodčí to bude muset řešit osobně při každém závodě.
Co se týká bodování a nějaké evidence, tak to já určitě dělat nebudu. Klidně si to může dělat sama GRAND PRIX ZÁHORIA a mít to na svých inter.stránkách.
Snad se nám podaří co nejrychleji systém upravit k vaší i naší spokojenosti.

Pavel Bíla

Re: kategória Nordic Walking

Datum: 22.07.2017 | Vložil: NW Rohožník

Ďakujem pekne za odpoved a spolupracu :-)

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 05.06.2018 | Vložil: Albertbloow

The men's prostate is a vital section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most types of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections originating from the rest in the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to establish the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some with the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations a week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to adopt to ensure a wholesome prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to select prostate examination at least one time annually.

Výsledková listina- Národný Beh Gen.M.R.Štefánika

Datum: 18.07.2017 | Vložil: Michaela

Dobrý deň,
chcela by som požiadať o doplnenie výsledkovej listiny z preteku Národný beh Gen. M.R.Štefánika, ktorý sa konal 1.7.2017 v Brezovej pod Bradlom.
V poslednej záložke výsledkovej listiny s názvom "kategorie" nie sú vedení 4 pretekári, ktorí pretekali na 5km trati / v záložke s názvom "5km" sú evidovaní"/.
Ide o pretekárov so štartovným číslom 90, 53, 54 a 97.
Pravdepodobne došlo pri transfére informácii k technickému nedopatreniu.
Ďakujem
Michaela

Re: Výsledková listina- Národný Beh Gen.M.R.Štefánika

Datum: 19.07.2017 | Vložil: Michaela

Ďakujem :-)

dotaz

Datum: 13.07.2017 | Vložil: .

kdy se dočkáme aktualizace průběžného poradi poharu??
******************
Tečko, příště klidně napiš své jméno.
Pavel Bíla

Zapomenuté věci v Mor. Písku

Datum: 27.06.2017 | Vložil: Dominika

Dobrý den, nevšiml si někdo prosím v písku zapomenutý ručník ( barevný s nějakým logem EON junior) a dívčí bílou podprsenkou? Nechávali jsme schnout na zábradlí u oblouku a ve spěchu na to pak zapomenuly :-( Díky

Cesta z Veselí

Datum: 27.06.2017 | Vložil: Petr Harnoš

Neměl by někdo volné místo v autě na závod do Brezové 1.7.?

Re: Cesta z Veselí

Datum: 01.07.2017 | Vložil: Jan Bellay

viem ta zobrat zo Sudomeric. odjazd cca 15:30. Jan Bellay +421907299266

Re: Re: Cesta z Veselí

Datum: 08.07.2017 | Vložil: Harnos

Sorry,cetl sem to az ted...Nakonec sem ho sehnal.

Zkomolené přijmení

Datum: 24.06.2017 | Vložil: Věra Moravanská

Dobrý den, syn Josef Podloucký 2006 běžel Běh Moravským Pískem ve dvou kategoriích (za přípravku a za dorostonce) a má zkomolené příjmení na Podloudského, prosím o opravu - jde o stejnou osobu.

Děkuji za krásný závod a přeji pěkný den
*************
Opraveno
Pavel Bíla

Ztráty a nálezy

Datum: 17.06.2017 | Vložil: Kateřina Kuchařová

Po krásném zážitku ze štafet v Kunovicích jsem zapomněla někde žlutomodrou mikinu AK Kyjov. Nenašel ji někdo? Děkuji moc Katka
**********
Mikina se našla, ještě v Kunovicích jsem hlásil, ať si ji někdo z Kyjova vyzvedne u rozhodčích.
Pokud se tak nestalo, tak ji máme v kanceláři na stadionu a přivezem do Moravského Písku !!!

Pavel Bíla

Re: Ztráty a nálezy

Datum: 17.06.2017 | Vložil: Kateřina Kuchařová

Moc děkuji :-)
Vyzvednu si ji v Moravském Písku.
Katka

Trať

Datum: 14.06.2017 | Vložil: Ivan Hyža

Trať Zahorackeho maratónu-polmaratonu moc pekná...

Treti krat

Datum: 11.06.2017 | Vložil: Vlado

Na nove trase se bezelo potreti

Půlmaraton

Datum: 11.06.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Poprvé jsem běžel novou trať v Senici. Musím říct, že proti původní je úžasná, pestrá. Chci touto cestou poděkovat pořadatelům za vynikající organizaci, servis. Na každé křižovatce člověk, občerstvení dostatečné. Velký dík patří i Záhoráckému Friškému Týmu. Jeho značení děr a výmolů v lesní části trati bylo dokonalé. Užil jsem si to, díky!

Zkomolené příjmení

Datum: 28.05.2017 | Vložil: Věra Moravanská

Dobrý den, syn Josef Podloucký 2006 běžel Filipovský běh a má zkomolené příjmení na Podloudského, prosím o opravu - jde o stejnou osobu.

Děkuji za krásný závod a přeji pěkný den
******************
Opraveno

Pavel Bíla

MRAVENČÁRSKA MÍLA

Datum: 24.05.2017 | Vložil: Michaela

Dobrý deň,
ja by som chcela doplniť váš článok o informáciu, že preteku Mravenčárska míla sa tento rok premiérovo zúčastnili aj pretekári v kategórii Nordic Walking :-)
Týmto chceme poďakovať organizátorom za túto príležitosť a už teraz sa tešíme na ďalšie preteky v sérii GPZ a MSBP

?

Datum: 21.05.2017 | Vložil: runer

nemyslim si, ze pro Bratislavu a Malacky nejsou piskove trate idealne, problem je asi v tom, ze v ten isty den je v Bratislave ina bezecka akcia, stafetovy beh RUN AND FUN
*******************
Ten text v článku jsem nenapsal proto, že bych byl nějak zaujat proti běžcům z Bratislavy a z Malacek.
Bohužel, za posledních pár let na závodech v Borském Mikuláši a v Plaveckém Štvrtku podalo několik závodníků protest, že se na tom písku nedá běhat. Z toho jsem vycházel.


Pavel Bíla

Re: ?

Datum: 26.05.2017 | Vložil: Vojtech Planka

Ak dovolíte, pridám tu aj ja môj názor. Vždy, keď som sa prihlasoval na kros v B. Mikuláši alebo v Pl. Štvrtku som si bol vedomý toho, že trať vedie borovicovými lesmi, a časť trate alebo niektoré úseky budú piesčité. V živote by ma nenapadlo podávať protest s tým, že v piesku sa nedá behať. Ak niekoho prekvapila skutočnosť že v týchto krosoch sa na trati vyskytol piesok tak do budúcnosti sa poučí a vyberie si kros, kde piesok nebude.

28.5. Javorník

Datum: 21.05.2017 | Vložil: Komrska P

Nejede někdo 28.5. směr Javorník ? Svezl bych se. Zatím ahoj

Volné místo v autě

Datum: 19.05.2017 | Vložil: Jan Glöckl

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo jedno volné místo v autě z Hodonína - Plavecký čtvrtek (tam a zpět) Na cestu bych samozřejmě přispěl :) S pozdraven Honza SRTG Podluží :)

Re: Volné místo v autě

Datum: 19.05.2017 | Vložil: Honza

Plavecký Štvrtok !!!

Re: Re: Volné místo v autě

Datum: 19.05.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Čau Honzo, já myslím, že tě můžeme vzít. Jedu tentokrát jen s Domčů. Počítám, tak lehce před desátou v Hodoníně... když tak se ozvi na 605886976, domluvíme se.
Luďa

Re: Re: Volné místo v autě

Datum: 19.05.2017 | Vložil: Jan Glöckl

Omlouvám se☺

1999 je co ?

Datum: 14.05.2017 | Vložil: bezec

zdravim, cital som propozicie Beh Filipovskym udolim. Chcem poprosit o vysvetlenie, pretekar narodeny v r. 1999 je junior alebo dorostenec ?
***********
hádej, hádej hadači
stačilo napsat , že jsou v propozicích špatné ročníky.
ALE DĚKUJI ZA UPOZORNĚNÍ

PAVEL BÍLA

Ztráty a nálezy

Datum: 08.05.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Zdravím, po dnešním závodě zůstala pod stanem s posezením černá mikina Alpine Pro velikost XL, pokud ji někdo postrádá, dejte vědět.

Re: Ztráty a nálezy

Datum: 11.05.2017 | Vložil: Luďa Durďák

... a ještě jedna černá mikina se našla v Rohatci, tentokrát Crivit Black Diamond, vel. M
Obě vezmu do Malé Vrbky...

Re: Re: Ztráty a nálezy

Datum: 11.05.2017 | Vložil: kocak ferdinand

tak to bude moja zabudol som ju na dopravnej znacke uviazanu ja asi vrbku nepojdem ta na dalsom preteku si ju u teba vydvihnem zatial velka vdaka...

Re: Re: Re: Ztráty a nálezy

Datum: 13.05.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Dobře, nechám si ju v autě :)

celkové bodování

Datum: 08.05.2017 | Vložil: Jana Strážnická

Zdravím, v celkovém bodování chybí všechny mé body ze závodů i jméno. Předem děkuju za opravu, Jana Strážnická ženy 35

body chrenka

Datum: 03.05.2017 | Vložil: edo baum

som síce rád že som pred Chrenkom ale asi neprávom. Jožkovi chýbaju body Velká Morava a Šaštín, prosim dopísat, dakujem
***************
Edo, ještě máš více bodů i po připsání bodů Jožovi.

Pavel Bíla

Body

Datum: 02.05.2017 | Vložil: Strážnický

Sice mám krásné třetí místo, ale v Šaštíně neběžel Strážnický 1982 ale 2003. Takže body jsou mi přiznány neprávem.

Nálezy ve Vacenovicích

Datum: 16.04.2017 | Vložil: Pavel Bíla

V kolonce ,,NOVINKY,, je fotka nalezených věcí po závodě ve Vacenovicích.
Tak se podívejte a přihlaste. Podle rukavic bych tipoval na Tomáše Bláhu a nebo se mýlím ?

Re: Nálezy ve Vacenovicích

Datum: 16.04.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Bohužel to vypadá, že o elasťáky jsem přišel, já je nezapomněl na šatně, ale venku :( Ten český dres mám pocit, že měl na sobě Tomáš Blaha, rukavice nevím...

Hlava derava

Datum: 15.04.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Kamarádi, zapomněl jsem dnes ve Vacenovicich 3/4 elastaky Adidas. Ležely u startu u zábradlí hned vedle stanu rozhodčích. Kdyby je někdo našel, vemte mi je na další závody, budu vděčný. Díky

Re: Hlava derava

Datum: 16.04.2017 | Vložil: Bíla Pavel

Luďo, něco se našlo, je to na stadioně, večer ti dám vědět

A to s tím nákupem u fotek napsal fotograf.
Tentokrát jsem v tom nevině.

Re: Re: Hlava derava

Datum: 20.04.2017 | Vložil: Luďa Durďák

Tak ne hlava děravá, ale bordelář. Elasťáky jsem naštěstí našel v autě ;)

Blahoprianie

Datum: 11.04.2017 | Vložil: Marián Medlen

Vážený pán Hána - milý spolubežec,

k Vašim okrúhlym narodeninám Vám želám hlavne veľa zdravíčka, nech Vám to stále tak dobre behá a nech Vám
ten elán dlho vydrží. S obdivom často vravíme, že tak by sme chceli vyzerať aj my, až budeme vo Vašom veku. Tak všetko len to najlepšie a živijóóóóóóóó...

Body

Datum: 03.04.2017 | Vložil: Strážnický

Dobrý den
V bodování Hlbokého je chyba. Body nepatří Strážnický Jan 1982 (neběžel jsem), ale Strážnický Jan 2003.

Re: Body

Datum: 04.04.2017 | Vložil: Ondrej Tkac

Dik za upozorneni. Opravil jsem to, ale zde na webu se to objevi az bude mit pan Bila cas to sem dat.
**********************

Bíla již měl čas a opravené body jsou tam.

váš řídící

merunka

Datum: 22.03.2017 | Vložil: komrs

ahoj, na sobotu na merunku mam volno v aute. Kdyztak pkomrska@seznam.cz. Odjezd Hodonín

a kdo jiný.....

Datum: 14.03.2017 | Vložil: St.Hradil

Kdo jiný než Pavel a jeho rozhodcovská tlupa si zaslouží poděkování nás všech. My se tam sice (taky dobrovolně) honíme,ale kdyby nebylo těch žlutotričkařů tak by se ty závody vůbec nemohly konat. Díky!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek