VNOROVSKÁ 10 - maďarská nadvláda

18.08.2013 19:54

MAĎARSKÁ NADVLÁDA

17.ročník vyhráli v obou hlavních kategoriích maďarští závodníci. V ženách na trati dlouhé 5 km vyhrála Anisa Badisová časem 17:40 , druhá byla domácí závodnice Tereza Korvasová časem 18:07 a třetí maďarka Ida Kovácsová měla v cíli 18:19.

Mužské trati na 10 km překvapivě kraloval maďarský vytrvalec Zsoltán Korszár časem 30:29. Až za ním doběhla dvojice favoritů Milan Kocourek 31:00 a Jiří Homoláč 31:02.

Tropické počasí vytrvalcům moc nesedí, přesto byly Vnorovy opět napěchovány běžeckými nadšenci.

Ve všech kategoriích startovalo 570 závodníků !!!

V dětských kategoriích startovalo 340 účastníků, na trať dlouhou 10 km se vydalo 154 mužů, 38 žen běželo  5 km a 38 borců si zaběhalo v doprovodných akcí- běh s pivní bečkou, běh s ženou na trakaři a ve štefetovém běhu 4x2500 m.

Byly to prostě běžecké hody ve Vnorovech a tou třešničkou byla pro nás Hodoňáky zlatá medaile HODONÍNSKÉHO borce na mistrovství světa v Moskvě

- Víťa Veselý vyhrál hod oštěpem - BLAHOPŘEJEME !!!!!!!!