Příjemný Bukovanský mlýn

03.10.2009 20:16

Po loňském studeném závodě to dnes bylo v Bukovanech při sedmém ročníku závodu .. BUKOVANSKÝ MLÝN .. velmi příjemné odpoledne. Mírný vítr, teplota okolo 17°C, nádhená atmosféra při startu všech kategorií. Celkem přijelo do Bukovan 127 závodníků ( 57 v hlavním běhu) . V dětských kategoriích získali nejlepší opět kromě medailí nádherné plyšové hračky od firmy WIKY. Hlavní závod na velmi těžké 10 km trati ovládl slovenský maratónec Ján Moravec ze Skalice, na svého oddílového kolegu Michalčíka měl v cíli náskok 29 s, třetí Matyáš doběhl do cíle za dalších 15 s. Vítězná žena Irena Petříková byla suverénní a skončila celkově na 21.místě.

Byl to již 25.závod seriálu MORAVSKO-SLOVENSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR  a do celkového počtu 32 závodů nám zbylo již jen 7 běhů. Pokračujeme v neděli dopoledne v Uherském Hradišti závodem .. SLOVÁCKÝ BĚH ..