Mravenčiarská míla pro Petrova

08.05.2012 17:42

Bulhar Petrov opět zvítězil

Třetí závod během týdne v rámci naší soutěže absolvoval bulharský běžec Jordan Petrov. Před týdnem zvítězil v Borském Mikuláši, v úterý byl v Hodoníně až čtvrtý a dnes byl opět první. Překvapivě porazil o 20 s Jána Matúša ( v úterý porazil Matúš Petrovova na trati 5 000 m v Hodoníně téměř o minutu !!!! ) a třetí Tomáš Palkovič měl v cíli ztrátu 43 s. Čtvrtý Durďák měl ztrátu 59 s ( v úterý však doběhl za Petrovovem o 5 s).

V ženách sbírá jedno vítězství za druhým Irena Pospíšilová 23:00, druhá byla veteránka Marta Durnová - 25:04 a až třetí byla bulharka Simeonová - 25:22.

V Plaveckém Štvrtku bylo opět tropické vedro, nikdo však neměl zdravotní problémy. Nový pořadatelé tohoto závodu se snažili a určitě můžou být spokojeni s účastí. Celkem startovalo 152 účastníků 26.ročníku (loni 91) a hlavně dětské závody měly perfektní kulisu.

V úterý pokračuje seriál dalším závodem v Rohatci a v sobotu se můžeme tšit na 1.ročník závodu v Jablonici.