Studená Burčáková šestka

26.09.2018 08:31

Tak, a je to tady. Po měsících, kdy se závodilo převážně za úmorného vedra přišel studený šok. Letošní ročník se běhal nejen v citelném chladnu, ale taky nepříjemně silný vítr potrápil běžce a pořadatele závodu. Ještě že měli pořadatelé dost burčáku na spravení nálady. Jelikož se závodilo pouze 24 hodin od předcházejícího závodu v Malackách, tak byla většina běžců ráda, že trať hlavního běhu byla dlouhá pouze 6 km. Zvítězili favoriti, Lukáš Soural a Irena Pospíšilová. To v dětských kategoriích to vřelo. Bojovalo se o rozhodující body do dětského poháru a tak v cili kromě radosti byly vidět i slzy zklamání. Pořadatelé byly spokojeni , i přes špatné počasí se nakonec proběhlo 314 účastníků 21.ročníku Burčákové šestky.

28-Burčáková šestka- výsledky.xlsx (93,7 kB)