A je to definitivně za námi.

Sobotním předáváním cen nejlepším a následné zakončení sportovním plesem se Moravsko-Slovenský Běžecký Pohár 2016 odebral do historie.

Do 8.ročníku blo zařazeno 37 závodů a rozhodčí se rozhodně nenudili. Ve všech kategoriích v cili zaznamenali časy 13 337 závodníků.

19 pořadatelů z 37 závodů zaznamenalo rekordní účast. Že je o účast na našich závodech zájem svědčí průměr na jeden závod - 354 startujících.

Nejvíce jich přišlo do Jehnic - 986 startujících, V Prusinovicích to bylo 889, v Blažovicích 786. ve Vnorovech 657 atd.

O tom, že je soutěž mezinárodní svědčí účast závodníků ze 16 států celého světa(ČR, SR, Německa, Rakouska, Polska, Francie, Itálie, Ruska, Ukrajiny, Maďarska, Keňi, Etioptie, Bulharska, Norska, Rumunska, Běloruska).

 

Již připravujeme vyhlašování MSBP 2016 

a to bude

 

v sobotu 21.1. 2017 - KD GBELY od 18:00 hod.

***********************************************************************************************

 

Slavnostní vyhlášení výsledků MSBP 2016

 

 již začínáme připravovat vyhlášení a předání cen nejlepším.

Vyhlášení MSBP (GBELY – 23.1.2016) bylo hodnoceno jako velmi úspěšné. Místní kulturní dům je rozhodně více vhodný než školní jídelna ve Veselí n/Mor. a navíc se vyhlášení může zúčastnit větší počet lidí. Proto jsme se rozhodli vyhlášení udělat znovu na Slovensku a to formou sportovního plesu. Jelikož to přináší větší nároky na organizaci (pořadatelem budou znovu ,,GBELSKÍ STRÝCI,,) a hlavně na finance, tak se na organizaci tohoto vrcholu celé soutěže musíme podílet všichni (pořadatelé,rozhodčí,závodníci,sponzoři).

** ÚČAST - pozvaní

  1. Závodníci – všichni závodníci, kteří se umístí na 1-3 místě v jednotlivých kategoriích v GRAN DPRIX SLOVÁCKO, GRAND PRIX ZÁHORIA, mají každý vstupenku pro dvě osoby zdarma.

  2. Závodníci – JUNDOR - všichni závodníci, kteří se umístí na 1-3 místě v jednotlivých kategoriích mají každý 2 vstupenky , tzn. pro 4 osoby zdarma.

  3. Pořadatelé jednotlivých závodů  -  dvě vstupenky pro 4 osoby (pořadatel, sponzor, starostové, primátoři atd.)

  4. Tisk,televize – rezervace – 6 míst

  1. Hosté, zástupci Jihomoravského a Trnavského kraje – 10 míst

Vstupenky – prodej

Všichni ostatní zájemci si můžou vstupenky koupit (byla stanovena cena 250 Kč/ 10 EUR na osobu – je v tom zahrnuta večeře).

Vstupenky si budete moci přímo koupit při posledních třech závodech (v Hodoníně, Kyjově, Senici – u  - Pavel Bíla, Ferdinad Kocák), a nebo rezervovat zde na stránkách .

Rezervace je závazná a lístek musí být uhrazen.

tombola , tombola , tombola

zde očekáváme, že si co nejvíc účastníků koupí lístky a tím se bude podílet na spolufinancování slavnostního vyhlášení.

Jako bonus od Vás rádi přivítáme dary do tombole.

Ubytování – umístím zde odkaz, kde si můžete zajistit ubytování

Doufám, že je Vám jasné, že Bíla sám na všechno nemůže stačit a je potřeba se společnými silami podílet na budoucnosti naší soutěže a jejím pokračování.

Předem Vám děkuji za pochopení a podporu

Řídící soutěže   - Pavel Bíla