Nové bodování - přespolní

Datum: 22.01.2020 | Vložil: Pavel K.

Vážení mistři vašeho oboru i vy hobíci,
k systému bodování chci přispět také malou jedůvkou a to, že mne v bodování chybí koeficient vzdálenosti a únavy, která je ve mne před startem každého závodu, když se rozhodnu zajet na závody MSBP a konfrontovat se s vámi :)
Vím, někteří mne nemusí, někteří mne potřebují i porazit, některým jsou moje výkony ukradené, ale zvažte namíchání hrnečku bodů kde by byly:
- dosažený výkon, dosažené místo v závodě + koeficient vzdálenosti (odkud jsem), tzv. únavný faktor...jo a také finanční náročnost (někdy musím jet z5 i vlakem 1 třídy bo jsou vlaky plné :) )

Pokud jste se nad mým textem usmáli, zasmáli, pousmáli, tak je to fajn :-)
Trochu vážněji...prosím nechte Pavlovi tu krásnou možnost tvořit. Tolik zkušeností jako on při pořádání takového počtu závodů nemá nikdo v ČR a SR. Jsem pro to, co Pavel vymyslí. Nemůžeme přeci chodit stále ve stejných šatech :-)
Mne Pavel baví svým inovativním přístupem, expresivností svého projevu a láskou ke sportu a nám, kterou si v sobě nosí - bo pro peníze se tohle fakt dělat nedá :-)

Jo, makejte, sezona se blíží a já se těším až vám protáhnu vaše úsměvy...směrem dolů :-)

Přidat nový příspěvek