Re: Veľká cena mesta Holíč

Datum: 30.09.2019 | Vložil: Pavel Bíla

Panebože proč????? Asi rozhodčí bkhod byly na jiném závodě než pan Roučka!!!
K úctě k vašemu stáří se nebudu s vámi pouštět do nějakých dalších přestřelek, to mám s vámi probrané před 11 lety, kdy jste vystoupil s Holíčem z naší soutěže, aby jste nyní .....
Já odpovím řediteli závodu v Holíči Romanovi Švecovi, protože vy jste mi týden před závodem oznámil, že jste jenom tajomník a žádné změny robiť nebudete (jsou na to svědci).
Vážený pane řediteli, mrzí mně, že i když jsme se spolu po závodě shodli na tom, že je potřeba udělat změnu časového programu podle Záhoráckého dětského běžeckého poháru (vzor je v pravidlech tohoto poháru) a sejdeme se spolu na vyřešení problémů. Asi tlaky na to, aby vše bylo také, že se vlastně nic nestalo a jenom Bíla to viděl špatně. Pan Roučka má pravdu v tom, že nakonec se dokázali rozhodčí vypořádat i s tak špatným časákem a všechno se stihlo do startu hlavního závodu. Ale za jakou cenu ???? Rozhodčí museli běhat k prezentaci se startovní a výsledkovou listinou, urychlovat starty kategorií (proto ten závodník nestihl start) aby se tam vešly všechny kategorie tzn. i ty další dvě připsané ráno před závodem. Pominu fakt, díky tomu, že si rodiče stáhli časák z internetu (ten špatný) a rozhodčím pak nadávali, že nestartují podle časáku co mají v ruce.
A víte proč se dětské závody stihly do startu hl.závodu. Ne proto, že to pořadatelé nějak zařídili. Udělali to všechno rozhodčí, ti se tam honili.
Romane, těch mínus čtyřicet jsem nepochopil, to nějaký výplod .... Nevím čo p. Bíla má společné u startu, jak se staví závodníci, zato vím, že pan Bíla je zásadně proti společnému startu JUNDORU a hlavního závodu v Holíči. Romane, já věřím i tomu, že se to lidem líbilo, mně také, až na ty dětské závody v takovém časovém zmatku. A že nebyl kromě tohoto problému další problém, je jenom dobře. Ale nedělejte, že si nestalo. Na tom rautu vás u vínečka zaručeně jenom chválili, já jsem však řídící soutěže a za ty roky u vesla nemám zapotřebí si s někým pochlebovat.
Pokud však Romane sdílíš stejný názor jako p.Roučka, tak asi bude chyba ve mně.
PS: tímto jsem já kapitolu Holíča osobně uzavřel.

Přidat nový příspěvek