Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 15 nebo 30 let (ne) spolupráce

Datum: 05.09.2019 | Vložil: Jablonický

Ešte pár poznámok prečo som reagoval na príspevok P.Bílu. Najskôr si jeho príspevok "preložme" do zrozumiteľnej reči. P.Bíla je totálne rozčúlený, že slovenskí partneri v MSBP nezariadili, aby počas pretekov v Liptove, neboli žiadne závody na Slovensku, ktoré by mohli Lipov ohroziť. Ak to do budúcna nezariadia tak sa MSBP rozpadne. A k tomu im dáva poslednú výstrahu. Chápem to správne? Pokiaľ áno, nezdá sa mi to veľmi férové voči slovenským funkcionárom MSBP, resp. Grand prix Záhoria. Prečo? Beh vďaky nie je súčasťou MSBP, aký majú teda títo funkcionári vplyv na jeho konanie? V súčasnej situácii žiadny, ale ako som už písal nebránime sa zaradiť do zostavy a podriadiť sa, ale za určitých podmienok. Dátum výročia SNP už zrejme nezmeníme, skôr sa dajú dátumovo zmeniť sviatky vína a pod., nehovoriac o tom, že oslavy zvačša majú oblastný charakter a hlavnými organizátormi nie sme my, my len prispievame svojou športovou časťou. Som si vedomí, že podobných argumentov sa nájde aj na druhej strane, preto voláme po rozumnom dialógu namiesto ultimátov.

Přidat nový příspěvek