Re: Re: Re: MSBP - jak to bude dál 2

Datum: 21.09.2018 | Vložil: Petr Halas

Ahoj,
na MSBP jsme začali jezdit asi před 11 lety. Postupně se z naší rodiny stali pravidelní účastníci. Byť jsme "přivandrovalci" z vedlejšího okresu, tak jsme rádi, že jste nás mezi sebe vřele přijali a nedovedu si představit sezónu bez MSBP. Polovina rodiny mojí manželky pochází z Radějova u Strážnice, a musím říct, že mně tento kraj a lidé vždy chytnou za srdce...za rok objedeme spoustu závodů kolem Brna, severní Morava, východní Čechy, Praha, všude je krásně, ale to co je zde- MSBP- to není nikde, prostředí, lidé, atmosféra a Pavel- to můžou závidět všichni v celé republice. Velmi rád se také potkávám s kamarády ze Slovenska a jsem rád, že mezi běžci hranice neexistují.
Přiznám se, že mi do MSBP od začátku nesedí některé závody ( Prusinovice, Jehnice, Šaratice, Blažovice) ale chápu důvody proč tam jsou. V současné době mně nastolená otázka jak to bude dál ? jako závodníka nepříjemně překvapila. Rozumím Pavlovi, že má svoji rodinu, na kterou má málo času, má s MSBP tolik práce, co si ani neumíme představit. Pokud se rozhodne skončit, má na to právo, bez něho to nebude ono, ale takový úžasný seriál nemůže stát na jednom člověku.
Další věc jsou finance, z vlastní zkušenosti vím, že nové vedení JmK na sportovní akce docela kašle, takže to nebude jednoduché. Je pravda, že my závodníci toto nevyřešíme, musí se domluvit pořadatelé, jako závodník jsem ochoten zaplatit vyšší startovné i za děti. Samozřejmě jsou závody a závody...jako pořadatel jednoho závodu vím, že lze udělat závod se zázemím a cenami pro všechny s účastí 150 dětí a 50 dospělých do 10.000,- a to nevybírám startovné.
Takže jak bude pokračovat MSBP neovlivním, nezbude mi než čekat na zprávy na netu, popř. na závodech...každopádně MSBP je příjemnou součástí našeho života a tou i zůstane...

Přidat nový příspěvek