MSBP

Datum: 10.09.2018 | Vložil: Luďa Durďák

Pavlovi rozhodně patří za vše velký dík. Z chaosu dokázal poctivou prací vybudovat fungující soutěž. Organizátory svým nekompromisním přístupem přiměl během let k tomu, aby většina závodů měla jakýsi standard, který je v rámci republiky hodně nadstandardní. Pavel roky rokoucí táhne vše na svých bedrech a obětoval tomu většinu volného času. Lidi v jeho týmu to dělají za 200,- a guláš a to na závodech stráví celý den většinu víkendů v roce. Klobouk dolů. Bohužel snažím se na celou věc nahlížet nejen jako běžec a i jako organizátor. Zvýšit startovné i třeba na 200,- může být řešením, ale i dnes řada z běžců nahlížela skrz prsty třeba na Jožku Korvase, který k tomuto kroku přistoupil před dvěma lety. U nás v Rohatci narostly náklady za posledních pět let na dvojnásobek. Všichni si totiž za poslední roky zvykli za stovku dostat guláš, pivo, ideálně ještě něco k tomu. Sehnat sponzory není jednoduché, v tom je to stejné jak pro Pavla a MSBP, tak i pro pořadatele jednotlivých závodů. Trošku mě mrzí, že se o chystaných krocích dozvím z příspěvku na netu. Myslím, že by stálo za to svolat schůzku pořadatelů, kde se to mohlo zkusit řešit (připouštím, že v minulosti schůzky byly a stejně se nic nevyřešilo). Říct v září, že do konce listopadu musí být jasno o tom jestli jsem ochotný zaplatit ..... vstupního poplatku je docela pozdě, tím spíš, když za měsíc jsou volby a na spoustě radnic může být za měsíc všechno jinak. Teď se do mě klidně pusťte, jako běžec rád připlatím, jako pořadatel ale říkám, že ani to nemusí stačit.
***********
PB: vymazal jsem tu mylnou informaci o 300%

Přidat nový příspěvek