paličkári

Datum: 14.04.2018 | Vložil: Jakub Valachovič

Chcem len poznamenať, že mám pocit, že sa okolo mojej osoby rozvírila nejaká fáma, že mi v Šaštíne prekážali nordic-walkeri. Pravda je taká, že mi prekážali asi podobne, ako mi vždy prekážajú akýkoľvek bežci, ktorých musím obiehať. Takže nič mimoriadne. Rozhodne to neboli paličkári, ktorí by boli zodpovední za to, že som nebežal v Šaštíne lepší čas. Ten som nebežal pre iné dôvody, walkeri sú v tom absolútne nevinne. Nechcem prúdiť polemiku, ale už som v súvislosti s mojou osobou počul dva razy, že mi vraj niekto prekážal a znehodnotil môj výkon. Táto informácia nevyšla odomňa, ale od niekoho úplne iného. Takto sa šíria fámy vo verejnom priestore a ja s tým nesúhlasím. Naopak, nordic-walkeri vždy férovo reagovali, keď som zavolal, z ktorej strany ich budem obiehať a púšťali ma. Nerád by som sa stal terčom ich nevraživosti, ak by náhodou k tomu malo dôjsť. Som úprimný človek, ak niečo spackám, napíšem o tom, ak mi niekto ublíži, napíšem o tom, ak spackajú niečo moji zverenci, napíšem o tom. Ale vymýšľať si na nikoho nič nebudem. Nikdy. Vďaka :)

Přidat nový příspěvek