Body z Hodonína

Datum: 26.03.2018 | Vložil: Kaštan

Jen si chci ověřit... to bodování z Hodonínského krosu zůstane? Pokud ano, myslím si, že se příští rok do závodu žen přihlásí mnohem víc mužů, než letos. Např. borec na úrovni Tomáše Vintra, který doběhl ve 2. závodě 32. získal 632 bodů, pokud by startoval, jak někteří jiní už v 1. běhu, měl by 700 bodů. Tím samozřejmě nemyslím, že by právě on chtěl přejít do 1. běhu, chci jen upozornit na chybu v bodování...
******************
Díky za upozornění, Máš pravdu v tom, že je chyba v bodování. Dva běžci v 1.běhu tam neměli získat body(Gorbatěnko a Bušina)a měli dostat body za posledním v 2.běhu. Jinak má pravdu Joška Šohaj.
Co se týká bodování po třetím závodě, tak ho stahuji ze stránek.Body připisuje závodníkům program v počítači a teď jsem zjistil, že je tam nějaká porucha, protože někteří závodníci neměli zapsané žádné body. Takže přes Velikonoce to musím dát nějak do pořádku a prosím o trpělivost.
Jinak se Kaštane můžeš klidně podepsat svým jménem, já se tady taky podepisuji svým jménem !!!! Na protesty máte právo, to není nic, co by mě mělo nějak vadit!!!

Přidat nový příspěvek