záchody

Datum: 16.11.2011 | Vložil: Jakub Valachovič

Luďku - ani nehovor!
Záchody na základnej škole sú horor a dokonalá hanba Malackej desiatky. Rozmýšľal som, že by som o tom na mojej stránke napísal nejaký pikantný článok, ale nedávno som písal kritiku nad stavom verejných toaliet v hlavnom meste SR a ich súvislosť s bežcami a nechcem, aby to vyzeralo, že dokážem zmysluplne písať len o záchodoch.
Ty si videl naše záchody pred pretekmi a máš pokoj. My, učitelia a žiaci chodíme okolo tohto svinstva skoro každý deň. Dvere povytŕhané, vodovody nefunkčné. Smrad sa šíri na chodbu a dokresľuje atmosféru. Každú chvíľu je pokazený splachovač, ktorý buď nesplachuje alebo naopak voda tešie nepretržite a ja s mojimi ekologickými a šternými pohnútkami strácam pri tom nervy. A tak ma žiaci školy často pristihnú ako vylezený na záchodovej mise šmátram rukou v splachovači. Zatiaľ sa mi vždy podarilo tečúcu vodu zastaviť, ale model na to nemám. Som inštalatér amatér.
Čo s tým do budúcna? My ako klub máme plné ruky práces tým, aby sme sa starali aspoň o areál okolo dráhy a doskočiska, ktorý je pre nás kľúčový. Tie záchody vždy nejako pretrpíme. V budúcom roku isto na porade k Malackej desiatke vytiahnem aj záchodovú tému, ale neviem či to pomôže. Je to vec školy a jej zriaďovateľa, čiže mesta. Ľudí na meste som však už informoval a budem v tom pokračovať. Takže toľko...

Přidat nový příspěvek