Re: Re: Zlatnická dolina

Datum: 14.09.2011 | Vložil: Laďa Varmuža

Zdeňo, musím se vyjádřit k Tvé odpovědi z těchto důvodů:
1.několikrát jsem si přečetl svůj příspěvek a slovo BLAMÁŽ jsem tam nenašel
2.příspěvek kritizuje neoznačenou trať závodu,především křižovatky na této trati
3.o zázemí závodu /šatny,sprchy,doprovoné programy,zpracování a vyhlašování výsledků atd/není ani zmínka neboť všechno bylo ok
4.s Ivanem Čulenem jsme běželi většinou spolu,když jsme zjistili,že jsme bloudili slova,kterými častoval pořadatele zde nemohu zveřejnit.Stejně se vyjadřoval v cíli závodu,kde jsme to z dalšími běžci probírali.
5.pokud podle Tebe je na trati jedno kritické místo,proč jsi tam nedal pořadatele řádně označeného např.v reflexní vestě,který zde zůstane až proběhne poslední závodník.Stejného názoru jsou ostatní běžci např.kluci z Radošovců.
6.pokud by zabloudilo čelo závodu to by byla ostuda neboť píšeš,že je vedl pořadatel na kole
7.protože na tomto okruhu je nebezpečí střetu běžce s cyklistou/loni Hajossy/všechny křižovatky na okruhu bych zajistil pořadatelem v reflexní vestě
8.když zabloudí domácí běžec,který zde pravidelně trénuje asi na trati není něco v pořádku.Stejně tak pokud v 1.ročníku startuje 50 a ve 2.jenom 36 závodníků stala se někde chyba.Z vítězů 1. ročníku nepřijel nikdo jenom já.Důvodem mohla být např.náročná,neoznačená trať a mnoho jiných.Zde by měli pořadatelé popřemýšlet jak přilákat víc běžců do Zlatnické doliny.

Přidat nový příspěvek