hornooresanske vrsky

Datum: 17.07.2011 | Vložil: vladki

tak ahojte, no nebol som tu asi dost dlho, lebo tu je super diskusia....ako som aj dnes s Pavlom / Bilom / rozpraval, je fajn mat take starosti ako mame v Oresanoch s kraaaasnou ucastou bezcov...samozrejme, hovorime to castokrat aj jednotlivo s ostatnymi bezcami, kazda jedna diskusia tohto typu aj nas ako klub posuva dalej....vzdy nam islo, ide a pojde o to, aby sa bezci citili na preteku co najlepsie a o rok znovu prekvapime bezecku rodinu peknym sportovo kulturnym zazitkom.Pripomienky su pre nas len dalsou vyzvou na to, ako urobit pretek este lepsim a krajsim...Takze naozaj velka vdaka vsetkym ktori prisli zabehnut si tento pretek ako aj partii okolo Pavla, ako aj tym, ktori len prisli pozriet si ako sa ich kamarati a pribuzni potrapia s tratou, ktora bola myslim tento rok naozaj kvalitne pripravena, napriek nevyspytatelnemu pocasiu. Som rad ze sme fajn parta / klub / ktora dokaze vyvinut maximalne usilie na to, aby boli vrsky tym cim su.A na zaver, ako to tu uz bolo spomenute, budeme len radi, ak si kliknete na nas web a napisete dajaky ten prispevok, nech vieme vase nazory na hornooresanske vrsky.....DAKUJEME....vladki, vlado blazo, bezec trapiaci sa na konci startoveho pola....pekny vecer

Přidat nový příspěvek