Bodka.

Datum: 30.06.2011 | Vložil: Vojtech Planka

Danco:
prezentacia podla mna prebehla v absolutnom poriadku kedže se startovalo presne v 17:00 a bolo více bežcov jak minuly rok. Dalej nepokracujem aby nevzniklo niečo zle.:)

nevím jestli se to na morave zlepsilo ale zoberme si zavod Hodonín Skalica a tam sa taky neda prevlíkat bez problemu uvnitr. My sme se prevlíkali venku a padal sníh. A je tam taky mnoho problemu a nebudu konkretizovat.

a nechme to tak. bylo to pekny a mam vas vsechny rád.
pa pa pa.

Pavle, myslím si, že Danco dosiahol svoje. Záležitosť organizácie bežeckého podujatia posunul do úplne inej roviny. Roviny, ktorá nemá so športom nič spoločné.
Toto je učebnicový príklad, ako nemajú dopadnúť konštruktívne pripomienky (naschvál nepoužívam výraz kritika). Dúfam Pavle, že tvoje pripomienky padnú na úrodnú pôdu.
Pre Daca.
Absolvoval som o.i. Silvestrovský beh cez Bratislavské mosty. Na štarte sme sa prezliekali v autobusoch, v cieli sme sa prezliekali v autobusoch, dekorácia bola pod mostom Lafranconi prí mínusových teplotách. Nepočul som jediné slovko reptania na podmienky. Každý jeden účastník ktorý tam išiel, išiel s tým, že vedel, čo ho tam čaká.
Absolvoval som i pár ročníkov behu S-H-H, alebo H-H-S.
Všetkým nám bolo chvíľu zima, potom zasa teplo, potom zasa zima, ale nepočul som niekoho kritizovať podmienky tohto podujatia.

a nechme to tak. bylo to pekny a mam vas vsechny rád.
pa pa pa. Týmto si to Daco pohnojil totálne.

Přidat nový příspěvek