Re: prezentace

Datum: 28.06.2011 | Vložil: Pavel Bíla

Ahoj Danco,
jestli se ti zdá, že jsem Vás nějak poškodil, tak se velice omlouvám.
Jestli se dobře dívám na můj příspěvek k závodu, tak Vás naopak chválím za velmi krásnou akci.
Dále jsem si dovolil nastolit vizi do budoucna, že pokud poroste nárůst závodníků jako teď, tak již nebudou stačit šatny, doběh do cíle a pohyb závodníků před tribunou zhorší práci pro rozhodčí (zeptej se Drahoše, jestli mu ten pohyb 300 závodníků a dalších diváků před tribunou vyhovuje).
Nečekám, že se mnou budou všichni souhlasit. Ale protože dělám za rok nějakou funkci na více jak 40 závodech, tak si myslím, že dokáži rozpoznat slabší místa jednotlivých závodů.
Pokud máš něco na srdci tak to tady napiš. Já to snesu. Ale napsat, že radši již nic nenapíšeš aby nebylo zle - proč jsi to tedy psal. Teď to vypadá, že máš nějaké trumfy na nás a ................
Já jsem chtěl jenom přes tu euforii upozornit, že příště - pokud se na to nepřichystáte - by mohlo být zle.
Zeptej se někoho - kdo byl loni na podzim v Blažovicích,
co se stalo při velké účasti závodníků a malých šatnách.
Stačilo jenom aby pršelo a .........
Váš závod mám rád a proto, ikdyž se to v sobotu vydařilo - nezavírejte oči před možnými problémy.
Opakuji, já nechci aby to vypadalo , že jste v sobotu něco nezvládli. Bylo to super, ale ......

Přidat nový příspěvek