Re: hanba oresian

Datum: 16.07.2010 | Vložil: vladki

dobry den pan Karol...bol som na dovolenke a az chalani z klubu ma upozornili na vas prispevok / prispevok ? /do tejto diskusie . Ano ja som ten, ktory moze posudit ake ceny ziaci dostali, pretoze som tie ceny kupoval. Ospravedlnujem sa za to, ze som pri pokladni neskontroloval vsetkych asi 60 cien, ktore som nakupoval. Nebudem tu nikomu rozpisovat, kolko co stalo, a ani sa nebudem znizovat k tomu, aby som odpovedal rovnako ako vy ste napisali vas prispevok. Tak ako tu uz bolo napisane, stacilo sa zmienit a problem by som okamzite vyriesil...chcem len podotknut, ze kazdy jeden ucastnik detskej kategorie bol ihned po dobehu odmeneny sladkostami a malymi darcekmi.Navyse k tomu ti najlepsi dostali aj vecne ceny. Takisto tu uz bolo napisane, ze v ziadnom pripade sme nikdy doteraz nepodporovali, nepodporujeme a v buducnosti urcite ani podporovat nebudeme to, aby sa od maleho malicka mladez ucila behat za odmeny...toto urcite nie je nas zamer a ani myslienka.
Zaroven chcem podakovat vsetkym bezcom, ktori prisli v sobotu a postavili sa na start. Srdecna vdaka...

tiez pisem sam za seba , pre tych, ktori ma nepoznaju vladki ...vladislav blazo

Přidat nový příspěvek