Re: hanba oresian

Datum: 09.07.2010 | Vložil: Menta

Co sa tyka ziackych cien nemozem posudit ake boli, pretoze som ich nevidel. Ceny mozno boli slabe ale zasa na druhej strane na cele preteky mame prekvapivo nizky rozpocet, nikto vam nic zadara neda. A hanbit sa nemam za co, ved pri nizkom rozpocte prilakat do HK takmer 250 a ZK 90 bezcov pre mna nie je ostuda. Ze bolo koleso prasknute - nemozeme vediet, co je vo vnutri. Staci napisat email, prpadne zavolat, dohodneme napravu, ale to by ste museli vyjst z anonymity:-( A ked sa citite na to podporit nas, kludne, velmi radi prijmeme od vas hocijake ceny. Po prvykrat sme rozsiirili ziacke kategorie a chystame sa ich v buducom roku prisposobit podla GP, mozno ako prvy zo slovenskej strany. Poznam vela pretekov, kde ani ziacke kategorie vobec nemaju, po pretekoch dostanete cistu vodu a pod.... a idete domov. A cez to vsetko ich ja osobne nezatracujem. Pretoze kazdy robi podla svojich moznosti. Ale i to je nazor, ale jeden negativny prispevok neprajnika ma neodradi od usilia zorganizovat dalsi rocnik. Nemate ani paru o tom, kolko usilia stoji za vsetkou tou organizaciou. Este raz, nemam sa za co hanbit!!! Na buduce mozno dame medaily (1 sada stoji 15 eur krat dvanast kategorii.... ), nebude sa vam to zdat opat malo??? Chcem sa vas spytat, organizujete aj vy nejake preteky? Podla toho, co vidim, tak asi tazko ...

Přidat nový příspěvek