Zážitky z Prahy

Datum: 29.03.2010 | Vložil: Staňa Hradil

Všechny vás zdravím,

tak jsem si zaběhl v Praze půlmaraton a nepíšu o tom proto,abych dělal machra,natolik mě snad znáte,ale jenom aby se vědělo že i hodonínský dres tam byl k vidění.No,osm a půl tisíce startujících,když jsme se řadili byl jsem někde uprostřed takže takže při průběhu startovním obloukem bylo na časomíře bezmála pět minut a celé pole probíhalo startem víc jak devět minut,zkrátka a dobře MASAKR.Někteří méně soudní jedinci se nacpali dopředu jenom aby viděli prezidenta jak láduje poplašňák a první tři kiláky samozřejmě brzdili nás KVALITNÍ BĚŽCE! No,ale konec srandy,dal jsem to za hodinu čtyřicet a nějaké drobné(tempo cca.4:45),ale pražský primátor mně dal čtyři minuty(on má z těch vysokých hor ty plíce trochu víc roztažené) nicméně po tom co jsem naběhal či spíše nenaběhal přes letošní zimu,jsem spokojen.Poslední dva kiláky samozřejmě bolely....Takže kdybych mohl poctivě trénovat alespoň tři měsíce,jak mi radili mí zkušenější kolegové Bartál a Šmýd,určitě bych primátora porazil.To je mých několik vět k pražskému půlmaratonu.

Běhu zdar!
St.Hradil

Přidat nový příspěvek