Re: Slovácký běh Uh. Hradiště

Datum: 15.10.2009 | Vložil: vladki

ahojte vsetci...tiez som nereagoval. Bol som uz pred par rokmi na tomto zavode a bol som prekvapeny. Tento rok som isiel s pocitmi, ktore vo mne predtym zanechal, preto ma v podstate nicim neprekvapil. Proste treba si len povedat, ci ten zavod bude aj nadalej zaradeny, alebo nie. Vobec neviem, ci sa malo nieco zmenit v organizovani tohto behu alebo nie. Riesit co bolo po preteku alebo nebolo, ake bolo startovne, obcerstvenie a atmosfera okolo...Proste poznam aj na Slovensku behy, na ktore ma vobec nic nelaka. Zastavam nazor ze sam bezec si vyberie, kam chce ist. Nepoznam pana Tichavskeho, ale myslim, ze uz viac rokov presviedca nas bezcov o svojom nazore na organizovanie bezeckych podujati a myslim, ze ocakavat nieco nove asi netreba.Ako som povedal, treba sa len rozhodnut ci ano alebo nie tomuto behu ...Ja som momentalne v stadiu, ze mi je jedno, kde si ten trening odbijem, ale ked by sa ma niekto spytal ci buduci rok ano alebo nie, poviem tiez ze nie....uz sa tesim konecne na nieco kratsie, napriklad hodoninsky kros.Tam aspon mozno nebudem posledny

Přidat nový příspěvek