Termínová listina 2010

03.01.2010 14:50

Jak jsem to předpokládal a avizoval na tomto místě, že termínová listina na rok 2010 bude pro vás překvapením. Soutěžíme v okrese Hodonín již 32.roků a dá se říct, že i hodně běžců se tolik roků soutěže zúčastňuje. Každý máte své oblíbené a taky neoblíbené závody. Já budu letos již po 25 řídícím soutěže a za ty roky jsem zažil již tolik změn, že to beru jako součást každoročního sestavování termínové listiny.

Odpovím ve stručnosti na dotaz v diskuzi  - takže .. HENRY.. - dva závody ve Veselí nad Mor. chybí proto, že pořadatel - Sokol Veselí n/M- nám oznámil, že již nechce pořádat závody .

Další dva tradiční závody na Horňácku Tonda Vrba nepřihlásil. Jestli i mimo soutěž se nakonec budou pořádat - to je v rukách Tondy Vrby.

Štěpánský běh - ten není zařazen do soutěže, ale snad bude pokračovat i poo připomínkách závodníků, že si chtějí Štěpánský běh proběhnout a ne závodit o každý bod.

Tradiční závody v Hodoníně jsou nyní sloučeny do jednoho dne. Muži poběží 5 000 m - Cena Kovoobrábění Korvas, Muži nad 40 let poběží 3 000 m - Mem.Jardy Chromého, Muži nad 50 let poběží 2 000 m - Štruppova dvojka a Muži nad 60,65 let a ženy, Ženy nad 35 let poběží 1 609 m - Antošova míle.

 

Dva závody na Slovensku - BEH ŠASTÍNSKÝMI BORMI a závod ve Skalici - HERTLSPORT EXTREM TOUR pořadatelé nebudou pořádat.

Nové závody vznikají každý rok a já věřím, že budou přínosem.

Pavel Bíla