ROHATECKÁ DESÍTKA - POHODA

08.05.2010 19:00

ROHATECKÁ DESÍTKA - 221 startujících

17. ročníku přálo počasí (ani horko, ani zima), bylo prostě tak akorát. Ve všech kategoriích startovalo 221 sportovních nadšenců, z toho 129 v mládežnických kategoriích.

Při čtení výsledkové listiny jsem si všiml této zajímavosti.

Rodina Mackova získala pět medailí (z toho 3 první místa, 1x2 místo a 1x 3.místo)!!!!

Rodina Kadlecova byla o něco slabší – pouze čtyři místa na bedně ( Peťa druhý na 10 km,první v kat. M-40, Jana druhá na 10 km v ženách a dcera Maruška vyhrála běh na 60 m).

Bratři Sasínkovi byli třikrát na stupních ( 2x1.místo, 1x2.místo), Tereza Korvasova 2x první místo.

Hlavní závod na 10 km se běžel na 6 kol a od startu to bylo velké sólo pro Martina Kučeru. V cíli měl na druhého Petra Kadlece náskok dvě minuty, třetí Luboš Retuš ztrácel dalších 28 s. I v ženách nebylo od startu pochyb o vítězství Ireny Hynštové ( Petříkové). Ta na druhou Janu Kadlecovou měla v cíli náskok 3:18, třetí Erika Farkašová ztratila dalších 27 s.

17.ročník je za námi a snad v příštím roce se zúčastní i více domácích – hlavně v dětských kategoriích.

Již v sobotu budeme pokračovat 8.závodem MSBP 2010,  na Slovensku se poběží v Plaveckém Štvrtku ,, MRAVENČIARSKÁ MÍLA ,, . Je to lesní běh na 6,4 km a nejsou tam žádné dětské kategorie !!!!