MALOKARPATSKÝ KROS 2019

29.07.2019 19:59

18 - MSBP 2019 - MALOKARPATSKÝ KROS - výsledky.xlsx (88,1 kB)

6.ročník závodu MALOKARPATSKÝ KROS provázelo tentokrát studené větrné počasí a po ranním dešti byla i bahnitá krosová trať. I přes prázdniny a dovolené si zde přišlo zazávodit 264 běžeckých nadšenců.

Naštěstí nevyšla předpověď počasí, a kromě pár kapek deště proběhla suchá varianta závodů.

V dětských kategoriích běhalo 143 účastníků, na startu hlavních běhů bylo 121 startujících. Ženské kategorie měly trať dlouhou 7 km, mužské kategorie si to rozdaly na trati 9 km.

Obě kategorie ovládlo mládí!!!!!!!!

15letá Lucia Režnáková z Jablonice porazila všechny ženy a vyhrála časem 32:24. V cíli měla náskok téměř jedné minuty před druhou Mirkou Zíškovou-33:20 a třetí Martou Durnovou-33:24.

I v mužích nedal 18letý Marek Ondrovič z AC Malacky soupeřům žádnou šanci a vyhrál časem 33:08. Druhý proběhl cílem René Valent- 33:27 a pro třetí místo si doběhl Petr Buček -34:47.

Myslím, že ti, co přijeli do Plaveckého Mikuláše byli spokojeni, a musíme Lence Kubisové poděkovat za její zápal do organizování tohoto závodu.