Bukovany - nejlepší Martin Kučera

01.10.2011 20:03

BUKOVANSKÝ MLÝN ovládl Martin Kučera

Nádherné počasí a jasná převaha bratrů Kučerových - tak se asi bude vzpomínat na 8.ročník tohoto závodu.

Martin Kučera dokázal tuto těžkou 10 km trať zvládnout za 30:48, jeho bratr Lukáš měl v cíli ztrátu 38 s, třetí doběhl obhájce loňského prventství Ján Križák v čase 32:20. Teprve na čtvrtém místě byl další velký favorit Tomáš Blaha - v cíli měl ztrátu na vítěze 2:17.

V ženách splnila roli favoritky slovenská běžkyně Lubomíra Maníková- 38:33. Druhá doběhla veteránka Ivana Martincová -41:07, třetí Jana Kadlecová zvládla tuto těžkou kopcovitou trať za 42:18.

Ve všech kategoriích startovalo 159 běžeckých nadšenců - 10 km trať doběhlo 71 vytrvalců.

****************************************************************************************

Velké napětí vládlo v některých dětských kategoriích. Byl to totiž poslední závod o body do Hodonínského běžeckého poháru mládeže a každý bod pro některé závodníky znamenal mnoho. Tento pohár bude mít vyhlášení konečných výsledků v sobotu 5.listopadu v Hodoníně.

Jakmile zpracuji konečné pořadí, máte týden na protesty a pak se již dají dělat ceny.