Přes noc nám pořádně přituhlo, takový mráz už jsme dlouho při cestě do Prusinovic nezažili. Teplo vypadá sakra jinak. Aspoň, že nepadal sníh. Co se dá dělat, je přece jen konec února nemůže být už jaro. I když by si to asi všichni přáli. Já určitě.

A na místě činu bylo ještě hůř. Ledový vichr fučel při cestě zpátky po trati z Tučap a ten kopec do Prusinovic, který je normálně těžký, byl proti ledovému větru pro některé borce doslova boj o život. No, myslím, že ho prokleli skoro všichni až do morku kostí.

Olexandr Matviichuk vyhrál až ve finiši

Olexander Matviichuk /JM Demolex Bardejov – 31:17/ si přijel stejně jako vloni pro vítězství. Ovšem velmi zdatně mu sekundoval Abderrahim Elasri /31:27/ z Maroka, se kterým běžel bok po boku až do cílové rovinky. Tam Ukrajinec zabral a vítězství si pohlídal.

Skvělý výkon předvedl na trati za velmi náročných podmínek Jiří Čípa /Salomon – Suunto/Behej.com – 31:59/ který za sebou nechal čtvrtého Lukáše Olejníčka /VSK Univerzita Brno – 32:38/ a pátého Ondřeje Fejfara /AK Kroměříž – 32:51/.

Ženám vévodila zase Petra Kamínková

O vítězství Petry Kamínkové /Svatý Kopeček – 38:20/ nebylo pochyb, ovšem fantasticky běžela také Tereza Korvasová /Dukla Praha – 39:22/ a též třetí Irena Pospíšilová /AK Drnovice –40:06/.

Počasí se opět předvedlo

Všichni si pamatujeme pekelné počasí z roku 2013 při dvacátém ročníku Rohálovské desítky. Dnes sice nepadal sníh, ale zato kosa byla náramná. Ledový vichr vytvořil doslova hrozivou 

Pokračování na:

www.bezvabeh.cz/clanek/5789-kaminkova-na-rohalovske-desitce-opet-bezpecne-zvitezila-cipa-dobehl-treti

 

 
 
 
 

https://drive.google.com/file/d/0B-rXGPzGJkMnT3NYWUdOVVkwMFU/view?usp=sharing

 
 

Kdo to neviděl v přímém přenosu, má tady možnost pokochat se heroickým výkonem rozhodčích při jejich nezapomenutelném běžeckém výkonu štafety v Kunovicích.

 
 
 
 

*************************************************************************

www.sportcentral.cz 


SportCentral s.r.o.
Pomáháme lidem a týmům se sportováním, jsme partnerem sportovních zařízení v poskytování výjimečných služeb.
www.sportcentral.cz | Blog | Facebook | Twitter


Mobil: 606 648 997 |

Email: tomas.skuhravy@sportcentral.cz


Aktuálně: Sportoviště PRO - marketingové nástroje pro sportoviště

Tomáš Skuhravý |  SportCentral.cz