A je to tady, Rozdáno a sezona MSBP 2018 je definitivně za námi.

 

 

 

 

 

ať máte při závodech MSBP 2019 pohodičku jako výběrčí čísel Peťa Vyrůbalík

 
 
 
 
 
 

Termín  ,,JAK TO BUDE DÁL  s Moravsko Slovenským Běžeckým Pohárem 2019,,  vypršel v pátek 30.11. Bombardujete mě dotazy, tak je načase oznámit jak to dopadlo. Tak nejprve tu dobrou zprávu, pokud se to během následujících 14 dní nějak nezamotá, tak soutěž bude pokračovat i v roce 2019 a konečnou termínovou listinu MSBP 2019 dostanete na Vánoce pod stromeček.

Ta horší zpráva je, že závody Grand Prix Záhoria byl můj požadavek zaplatit přihlašovací poplatek do soutěže do 10.1.2019 zamítnut.

Měl jsem na výběr, buď to celé odpískat anebo znovu dělat jenom GRAND PRIX SLOVÁCKA (zde s tím termínem nikdo nemá problém).

Nakonec jsem se rozhodl, že soutěž zůstane společná pro všechny závodníky jako doposud, ale s tím rozdílem, že se soutěž finančně oddělí na samostatné Grand Prix. Tzn. že závody Grand Prix Záhoria již nebudou zasílat přihlašovací poplatek do společné soutěže, ale pošlou ho na konto Grand Prix Záhoria a to samo bude rozhodovat, jak je použije.

V praxi to znamená, že každá Grand Prix má svého řídícího soutěže, a ten bude řešit na své straně problémy s pořadateli.

Takže vydržte do Vánoc

 

Pavel Bíla - řídící soutěže MSBP

 

 

https://drive.google.com/file/d/0B-rXGPzGJkMnT3NYWUdOVVkwMFU/view?usp=sharing

 
 

Kdo to neviděl v přímém přenosu, má tady možnost pokochat se heroickým výkonem rozhodčích při jejich nezapomenutelném běžeckém výkonu štafety v Kunovicích.

 
 
 
 

*************************************************************************

www.sportcentral.cz 


SportCentral s.r.o.
Pomáháme lidem a týmům se sportováním, jsme partnerem sportovních zařízení v poskytování výjimečných služeb.
www.sportcentral.cz | Blog | Facebook | Twitter


Mobil: 606 648 997 |

Email: tomas.skuhravy@sportcentral.cz


Aktuálně: Sportoviště PRO - marketingové nástroje pro sportoviště

Tomáš Skuhravý |  SportCentral.cz